Özgül Sağdıç Fan Sitesi

Join the forum, it's quick and easy

Özgül Sağdıç Fan Sitesi
Özgül Sağdıç Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Özgül Sagdıç Hayranlık Serüveniniz

+19
SuSaRaKOzLuYoRuM
melike
berfinci
rabiaa_karsli68
Ramirez
güneş
EzgiCan
dj idriz
Hasibe
esila
zekeriya
momo
ferruhi
Cherry
gökhan yılsız
ezo
admin
mehmet
elfida
23 posters

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

Özgül Sagdıç Hayranlık Serüveniniz - Sayfa 2 Empty Geri: Özgül Sagdıç Hayranlık Serüveniniz

Mesaj tarafından güneş Cuma Nis. 10 2009, 12:35

hayranlığım tek türkiye dizisi ile başladı. onu hem berfin hemde rojda olarak çok sevdim.
güneş
güneş
Yeni Üye
Yeni Üye

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 16
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 1
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 16947

Özgül Sagdıç Hayranlık Serüveniniz - Sayfa 2 Empty Geri: Özgül Sagdıç Hayranlık Serüveniniz

Mesaj tarafından Ramirez Cuma Nis. 10 2009, 12:42

kısaca tek türkiye saolsun hpyy
Ramirez
Ramirez
Moderatör
Moderatör

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 8402
Nerden Nerden : İSTANBUL
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 61
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 25018

http://ozlemakinozu.net.tc/

Mesaj tarafından rabiaa_karsli68 Salı Nis. 14 2009, 09:31

Besinci boyutta gormustum ama onemsememistim
Tek turrkiyeyi izliyordum ama ozgul ablaya hayran degildim.Tanidikca gordukce sevdim.
rabiaa_karsli68
rabiaa_karsli68
Uzman
Uzman

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2212
Nerden Nerden : fransa
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 12
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 19308

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Nis. 20 2009, 17:20

tek türkiye de izlerken ona hayran kaldım onu çok sevmeye başladım.
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından berfinci Salı Nis. 21 2009, 08:26

özgül ablaya hayaran olduğum ilk an onu büyük bluşma dizisinde gördüm onu çok ama çok seviyorum
berfinci
berfinci
Yeni Üye
Yeni Üye

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 97
Nerden Nerden : mardin
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 2
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 17325

Mesaj tarafından rabiaa_karsli68 C.tesi Mayıs 09 2009, 17:53

elifcik demiş ki:Şimdide sıra bende
Bende serüveninimi kısaca anlatayım;

Tek türkiyeyi birinci sezon pek takip edemiyordum
Tek türkiyeye ilk rasgeldiğimde (1.sezon) karsıma rojda cıktı,öyle sert bakısları garip halleri dikkatimi çekti ,ama sürekli izlemedim o öyle bi kenarda kaldı .
Ancak yaz tatilinde tekrarlarına rastladım.Fırsat bu fırsat hiç kaçırmadan izlemeye başladım.
İzlediğimde roşhata kumalık olayları baslamıştı .Yaa tek keliimeyle hayran kaldım muhteşemdi,yok böyle bir oyunculuk resmen kendini olayların içerisinde hissettiriyor
ve tabii tek bir bölümünü bile kaçırmadan izledim sezon sonuna kadarç
Bir kere kacırdıydım netten kocaaa bölümü izledim hpyy
Sonra 2.sezona geçtik ,tabi ben iple cekiyordum Berfin varya hpyy
Sonra jenerikte Berfinin gerçek ismini öğrendim ÖZGÜL SAĞDIÇ (ismi de öyle hosuma gitti ki anlatamam
Hemen googleye adını yazdım, karşıma video röportaj cıktı ,Alllah dedim cok merak ettim sesini ,izlemeye kalktım ama izleyemedim .bende videonun bulunduğu siteye üye oldum hemen (site benim ilk göz agrım beni tek türkiyeye tam anlamıyla alıştırdı wink )
İzledim cok güzeldi ..ve tekrar tekrar izledim ,tekrar tekrar hayran kaldım..
Sonra bir kaç hafta internetten takip etmedim
Daha sonra aklıma esti bir ara üye oldugum siteye gireyim dedim
ve bir daha cıkamadım hpyy tabi o arada özgül sagdıçla hasbihal gördüm ve şaşırdım
Fanlarıyla bu kadar ilgili sevecen ve onlara değer verip de konuşacak kadar iyi birisi olduğunu gördüm.Kendini diğer ünlüler gibi yukarlarda görmediğini gördüm.Ve hayranlığım kat be kat katlanmıştı.Yani hayran olmamak elde mi .Gel de böyle mütevazi bir insana hayran olma :)
Sonra hasbihale bir yazayım dedim.Tabii ilk başta ne yazacağımı şaşırdım.Doğal olarak heyecan vardı hpyy
Neyse bende 'özgül ablaaa nerdesin yazdıım' .Cevap hemen gelmez diye düşündüm.Şöyle bir kaç gün beklerim sandım.Ama aynı gün cevap geldi 'burdayım canım' diye :)
Öyle hoşuma gitti ki anlatamam .Ve tabii bir kat daha hayran olma durumu oldu hpyy
Sonraa, diğer Tv dizilerinde oynadığını öğrendim ve kaçıncı bölümler olduğunu da.
Baktım kimse resim çekip eklememiş ,e bende bölümü(leri) bulup hemen resim çektim. Ama forumları pek bilmediğimden kopyala yapıstırla resim eklemeye çalıştım hpyy Neysem ilk sordum nasıl resim ekleniyor diye hemen cevap geldi
Bende resimleri teeek teeek ekledim
Baglandım kaldım yav böyle işte hpyy Birde Berfini ilk Özgül Sagdıç olarak reklam filminde gördüm.

maceraya bak ya hpyy
ben o "nasil resim ekliyoruz" sorusunu hatirliyorum okumustum hpyy hpyy
rabiaa_karsli68
rabiaa_karsli68
Uzman
Uzman

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2212
Nerden Nerden : fransa
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 12
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 19308

Mesaj tarafından elfida C.tesi Mayıs 09 2009, 18:36

Hmm evet olabilir hpyy hpyy
elfida
elfida
Admin
Admin

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 19479
Nerden Nerden : Özgül'üş.
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 178
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 33822

https://www.facebook.com/ozgulsagdicfan

Mesaj tarafından melike Salı Mayıs 12 2009, 10:12

bende özgül ablaya tek türkiye de hayran oldum dizide en çok onu seviyorum :)
melike
melike
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 23
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 3
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 16883

Mesaj tarafından SuSaRaKOzLuYoRuM Paz Ara. 20 2009, 14:25

valla bende ilk tek türkiyede gördüm ve hayranlık duydum :S

En son elfida tarafından Paz Ara. 20 2009, 16:04 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
SuSaRaKOzLuYoRuM
SuSaRaKOzLuYoRuM
Banlandı
Banlandı

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 250
Nerden Nerden : Ankara
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : -10
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 17436

http://www.ozgulsagdic.com

Mesaj tarafından faruk enes Ptsi Ocak 18 2010, 08:06

özgül sağdıça hayranlığım tek türkiye 1.sezon ve muhteşem başarılarıyla başladı.
faruk enes
faruk enes
Alışmış
Alışmış

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 160
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 5
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 17265

http://www.kollamasevenleri.yetkinforum.com

Mesaj tarafından berfinimm110 Ptsi Ocak 18 2010, 10:51

ahh benimde tek türkiye başladığından beridir sürüyorrr kishhh
berfinimm110
berfinimm110
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 93
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 22
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 16759

Mesaj tarafından 60sumeyye Çarş. Mart 24 2010, 08:17

Tek Türkiyenin yaban gülü...
Hep huylarımızı benzetirler...
60sumeyye
60sumeyye
Alışmış
Alışmış

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 294
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 22
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 16208

Mesaj tarafından AHfa Paz Mayıs 09 2010, 16:31

He heh.. Özgül Sagdıç Hayranlık Serüveniniz - Sayfa 2 754564
Tek Türkiye de falan hiç izlemedim Özgül Sağdiç'i... Özgül Sagdıç Hayranlık Serüveniniz - Sayfa 2 498792
Sağolsun Elfiida'nın koyduğu resimlerde o bakışlarına hayran kaldım. Heart
Müthiş bir mücevher gibi parıl parıl.... Özgül Sagdıç Hayranlık Serüveniniz - Sayfa 2 410466 Özgül Sagdıç Hayranlık Serüveniniz - Sayfa 2 498792

Allah yolunu açık etsin :) Özgül Sagdıç Hayranlık Serüveniniz - Sayfa 2 770422
AHfa
AHfa
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 94
Nerden Nerden : Kayıp Şehir . . .
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 9
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 15852

Mesaj tarafından elfida Paz Mayıs 09 2010, 16:47

Benden de sana heh heh ...
Yalnız değilsin. Bir örnek de burdan;

elfida demiş ki:Bu arada söylemeden edemeyeceğim ya;
O kareyi bir aralar bir sitede avatar olarak kullanıyordum. O sırada Stv dizilerinden, oyuncularından habersiz birisinden mesaj geldi birden; ''Avatarındaki kişinin bakışlarını çok beğendim çok güzel, kim acaba?'' diye :)
Ben de kısaca tanıttım, kısaca dediysek birkaç paragraf etti herhalde. Napayım kelimelerle anlatılmıyor... Zaten en sonunda öyle dedim ''O anlatılmaz, yaşanır yaşatır...'' diye :) Birde konuşmamız esnasında ben; Bu Rojda bakışları Berfin daha masum bakar, dediğimde ''Berfin mi Rojda mı iki kişilik mi oynuyor'' demişti... Sahiden öyle iki kişilik hatta dolu dolu oynuyor ablamız... İşte böyle bir bakışıyla da insanı kendine hayran bırakıyor :) Başka söze ne hacet.

Ayy dejavu oldu bana :)

Ayrıca;
Müthiş bir mücevher gibi parıl parıl....
Bi imza çakıyorum hpyy
elfida
elfida
Admin
Admin

Kadın

Mesaj tarafından Ramirez Paz Mayıs 09 2010, 17:55

Ben Tek Türkiye'yi Rojda sayesinde izledim...Dedim ki vay ne kadar güzel bi kız biraz izliyeyim.Tabii Rojda karakteri de dikkatimi çekmedi değil.Herkesin içinde yıkanma olayları felan falan.Zaten babamda arada açıp bakıyordu.Benimde haliyle gözüm kayıyordu.Sonra ben izledim de izledim.Bir baktım bir güzel daha Dila...Dedim ki bu dizi almış başını gidiyor güzellerle hpyy Ve de tabiki Şivan.Komik Gerilla hpyy İzledim izledim izledim...Ve yaz geldi.Bir baktım ki bizimkisi olmuş köylü kızı.İzlerken tekrarları fark ettim.Hemen jenerikten adını hızlı geçiyor diye bekleyip telefonuma kaydettim.Özlem Akınözü'nü de kaydettim.Daha sonra internette "Özgül Sağdıç","Özgül Sağdıç Fan Sitesi","Özlem Akınözü Fan" vb.yazmaya başladım.Derken ilk göz ağrım Tek Türkiye Forum'a üye oldum...Orada bizim Büşra'yla videolarını,resimlerini gördüm ve kat kat hayranı oldum.Acep bende böyle buluşabilirmiyim?Ne kadar özel biri,hayranlarına önem veriyor diye düşündüm.Orada zaman geçirdikten sonra bir gün yine ben Özgül Sağdıç Fan sitesi arayışına girdim.Birkaç site çıktı karşıma...En düzgünü ve tanıdıklarımın olduğu site burası olduğu için diğerlerini kapatıp buraya üye oldum.Ve o gün bu gündür baş belası "Ramirez" başınızda hpyy tongue
Ramirez
Ramirez
Moderatör
Moderatör

Kadın

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Mayıs 10 2010, 19:38

Bende birşeyler yazmak istiyorum :)
Aslında ben Özgül ablayı Tek Türkiye'den önce Faber Castell reklamında görmüştüm.
Sonra Tek Türkiye'de..
Tek Türkiye'de gördüğümde ilk görüşte vuruldum hpyy
Ah ne kadar şirin biri falan demiştim.En çokda gözlerine hasta olmuştum.
Onun gözlerini anlatmaya kelimeler kifayetsiz kalır.. :)
Canım ablam benim..
Hayatımda gördüğüm en başarılı bir oyuncuydu.
Onun gibisi yok..
İnşaallah yeni projelerde görürüz.. :)
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Ramirez Salı Mayıs 11 2010, 16:29

Aslında ben Hırsız-Polis fanatiği olduğum için Aysun'uda çok iyi biliyordum hpyy Hema Berfin'in Aysun olduğunu bilmiyordum Ehe
Ramirez
Ramirez
Moderatör
Moderatör

Kadın

Mesaj tarafından elfida Salı Mayıs 11 2010, 18:22

Ramirez demiş ki: buraya üye oldum.Ve o gün bu gündür baş belası "Ramirez" başınızda hpyy tongue

Heh çok doğru demişsin valla... Öncelikli olarak da benim başıma tünedin :P
Hehe... Eyi ki eyi ki... :)

---

Ben de hayranlık serüvenimi yazıcam ya... İlk yazdığımı beğenmedim, öyle iki üç cümle yazmış bırakmışım...
Sayfalar da almaz ya neyse... Müsait bir zamanda yazarım artıkın :)
elfida
elfida
Admin
Admin

Kadın

Mesaj tarafından Ramirez Çarş. Mayıs 12 2010, 15:52

elfida demiş ki:
Ramirez demiş ki: buraya üye oldum.Ve o gün bu gündür baş belası "Ramirez" başınızda hpyy tongue

Heh çok doğru demişsin valla... Öncelikli olarak da benim başıma tünedin :P
Hehe... Eyi ki eyi ki... :)

---

Ben de hayranlık serüvenimi yazıcam ya... İlk yazdığımı beğenmedim, öyle iki üç cümle yazmış bırakmışım...
Sayfalar da almaz ya neyse... Müsait bir zamanda yazarım artıkın :)

Haha evet ne de olsa başta Özgül daha sonra Elif Fan tongue Özgül Sagdıç Hayranlık Serüveniniz - Sayfa 2 398686

Yaz sen yaz bende sizden özenipte özet şekilde yazdım zaten.Yoksam yaz yaz bitmez.Çok uzun tongue
Ramirez
Ramirez
Moderatör
Moderatör

Kadın

Mesaj tarafından AHfa Çarş. Mayıs 12 2010, 16:49

elfida demiş ki:
elfida demiş ki:Bu arada söylemeden edemeyeceğim ya;
O kareyi bir aralar bir sitede avatar olarak kullanıyordum. O sırada Stv dizilerinden, oyuncularından habersiz birisinden mesaj geldi birden; ''Avatarındaki kişinin bakışlarını çok beğendim çok güzel, kim acaba?'' diye :)
Ben de kısaca tanıttım, kısaca dediysek birkaç paragraf etti herhalde. Napayım kelimelerle anlatılmıyor... Zaten en sonunda öyle dedim ''O anlatılmaz, yaşanır yaşatır...'' diye :) Birde konuşmamız esnasında ben; Bu Rojda bakışları Berfin daha masum bakar, dediğimde ''Berfin mi Rojda mı iki kişilik mi oynuyor'' demişti... Sahiden öyle iki kişilik hatta dolu dolu oynuyor ablamız... İşte böyle bir bakışıyla da insanı kendine hayran bırakıyor :) Başka söze ne hacet.

Ayy dejavu oldu bana :)

Heh heh heh Özgül Sagdıç Hayranlık Serüveniniz - Sayfa 2 754564
Vay anam vay... "Yaşanır, yaşatır" tuttum bu sözü. Bir daha da bırakmam hpyy

Ramirez demiş ki:Ben Tek Türkiye'yi Rojda sayesinde izledim...Dedim ki vay ne kadar güzel bi kız biraz izliyeyim.Tabii Rojda karakteri de dikkatimi çekmedi değil.Herkesin içinde yıkanma olayları felan falan.Zaten babamda arada açıp bakıyordu.Benimde haliyle gözüm kayıyordu.Sonra ben izledim de izledim.Bir baktım bir güzel daha Dila...Dedim ki bu dizi almış başını gidiyor güzellerle
Heh heh dizilere hep oyuncuları alıcı gözüyle süzdükten sonra başlıyoruz he... tongue hpyy

Maşallah nasıl serüvenler bunlar Hahehı
Hapyy
AHfa
AHfa
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 94
Nerden Nerden : Kayıp Şehir . . .
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 9
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 15852

Mesaj tarafından elfida Çarş. Mayıs 12 2010, 17:35

Bırakma bırakma... Bıraktırmaz zati ...

---
Alıcı gözü... Ben de bunu tuttum :) Bırakmasam mı ki... ...
Valla öyle gibi... Diziyi anlamlandıran, sevdiren en büyük etken karakterler... E Berfin'i de sevdiren, anlamlandıran ''özel kılan'' Özgül Sağdıç... :) Bir bütün olarak seviyoruz böyle işte... TT Berfinsiz yarım kaldı ama neyse. Olsun :)
elfida
elfida
Admin
Admin

Kadın

Mesaj tarafından Ramirez Perş. Mayıs 13 2010, 13:19

Hehe evet Alfa heralde alıcı gözüyle bakacam hpyy Ne de olsa diziyi güzel kılan güzel oyuncular Ehe Vee tabii en önemlisi 20 yaşında abim var kız arıyorum ona hpyy hpyy hpyy hehehehe Lol Sankim onlarda benim tipsiz abime bakcaklar hee tongue
Ramirez
Ramirez
Moderatör
Moderatör

Kadın

Mesaj tarafından EzgiCan C.tesi Tem. 31 2010, 18:26

hırsız polis dizisinden itibaren başladı.tek türkiyeyle beraber daha da arttı ona olan sevgim Özgül Sagdıç Hayranlık Serüveniniz - Sayfa 2 380553 Özgül Sagdıç Hayranlık Serüveniniz - Sayfa 2 380553 Angel
EzgiCan
EzgiCan
Üst Düzey
Üst Düzey

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 11104
Nerden Nerden : ÖzqüL'izm :)
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 71
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 28997

http://ozgulsagdic.ile.biz/

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

- Similar topics