Özgül Sağdıç Fan Sitesi

Join the forum, it's quick and easy

Özgül Sağdıç Fan Sitesi
Özgül Sağdıç Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Özgül Sağdıç ile Özlem Akınözü;Kimse Yok mu Derneği'nin Düzenlediği Kermeste(İzmir)

3 posters

Özgül Sağdıç ile Özlem Akınözü;Kimse Yok mu Derneği'nin Düzenlediği Kermeste(İzmir) Empty Özgül Sağdıç ile Özlem Akınözü;Kimse Yok mu Derneği'nin Düzenlediği Kermeste(İzmir)

Mesaj tarafından elfida Çarş. Ara. 16 2009, 19:11

Tek Türkiye Oyuncularına Yoğun İlgi

Kimse Yok mu Derneği Buca Hancı' da, öğrenciler ve yardıma muhtaç aileler için, anneler gününü vesile kılarak bir kermes düzenledi.

Özgül Sağdıç ile Özlem Akınözü;Kimse Yok mu Derneği'nin Düzenlediği Kermeste(İzmir) 210

Kesmese ünlü oyuncularda katıldı. Kermese katılan Tek Türkiye oyuncularından Özgül Sağdıç ve Özlem Akınözü, İzmir halkı tarafından inanılmaz ilgi gördü. Yoğun ilgi yüzünden bir ara programa ara verildi Güvenlik güçlerinin “hepiniz tek tek görüşeceksiniz yeter ki izdiham yapmayın” uyarısıyla programa devam edildi. Özellikle Özlem Akınözü’ ne olan yoğun ilgi gözlerden kaçmadı. Salonda yaşlı bir teyze “ Özlem Hanım, neredeyse size olan sevgimden, eşimden boşanacaktım” diye seslendi. Özlem Akınözü “ Hayırdır, neden” diye sorunca yaşlı teyze “ Bir ay önce rahmetli olan eşim Kurtlar Vadisini seyretmek istiyordu, bende Tek Türkiye’yi.. O sürekli “Kurtlar Vadisi seyredeceğim” deyip kanal değiştiriyor bende “ Tek Türkiye’yi seyredeceğim” deyip kanalı değiştiriyordum” deyince salonda bir kahkaha tufanı yaşandı.

Öğrencilere ve yardıma muhtaç ailelere destek olmak için Kimse Yok mu’ nun düzenlediği kermeste Özlem Akınözü ve Özgül Sağdıç, dizide giydikleri kıyafetleri açık artırma ile satışa sundular.

09.05.2009

http://ozgulsagdic.eniyiforum.net/ozgul-sadc-hakknda-f7/ozgul-sadc-zmirde-t1902.htm
elfida
elfida
Admin
Admin

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 19479
Nerden Nerden : Özgül'üş.
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 178
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 33825

https://www.facebook.com/ozgulsagdicfan

Özgül Sağdıç ile Özlem Akınözü;Kimse Yok mu Derneği'nin Düzenlediği Kermeste(İzmir) Empty Geri: Özgül Sağdıç ile Özlem Akınözü;Kimse Yok mu Derneği'nin Düzenlediği Kermeste(İzmir)

Mesaj tarafından canimablam Salı Ara. 29 2009, 21:28

elif abla bunlari paylastigin icin cok tesekkur ederim.. Ellerine saglik.. hpyy
canimablam
canimablam
Lider
Lider

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2515
Nerden Nerden : Amerika-Arizona
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 28
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 19882

http://denizevrenol.eniyiforum.net/forum.htm

Özgül Sağdıç ile Özlem Akınözü;Kimse Yok mu Derneği'nin Düzenlediği Kermeste(İzmir) Empty Geri: Özgül Sağdıç ile Özlem Akınözü;Kimse Yok mu Derneği'nin Düzenlediği Kermeste(İzmir)

Mesaj tarafından elfida Çarş. Mayıs 19 2010, 18:02

O gün orda bulunan bir arkadaşımızın yazdıklarını aktarmak istedim.
Bazı noktalara da dikkat çekmek istedim :)

esranurr demiş ki:Özgül Sağdıç ile Özlem Akınözü;Kimse Yok mu Derneği'nin Düzenlediği Kermeste(İzmir) Grnt009k
Arkadaşlar bu kalabalığın bir önemi var.Bugün Kimse yok Mu derneği Buca Hancı'da,öğrenciler ve yardıma muhtaç aileler için,anneler gününü vesile kılarak bir kermes düzenledi.Bu kermesin yanında da değerli dernek gönüllüleri güzel bir program hazırlamışlardı İzmir halkı için.
Programda da sürpriz konuklar vardı?Kimdi dersiniz?İşte buyrun...
Özgül Sağdıç ile Özlem Akınözü;Kimse Yok mu Derneği'nin Düzenlediği Kermeste(İzmir) Grnt017j
Özgül Sağdıç ile Özlem Akınözü;Kimse Yok mu Derneği'nin Düzenlediği Kermeste(İzmir) Grnt014
Arkadaşlar bugün okulumu ektim.Ve değerli oyuncularımızla görüşmeye gittim.Ama ne mümkün.Kalabalık o kadar fazlaydı ki anlatmaya kelimeler yetmez.Değerli oyuncular sahneye alınır alınmaz,herkes fotoğraf çekilmek için sahneye atladı.Görevliler tabiki kalabalığı önlemeye çalıştı.İnsanlar rahatlatıldı.Sonra resim çekilmeleri için izin verileceği haberi verildikten sonra,program akışı devam etti.
Özlem ablamız "Ben şu ana kadar hiç böyle kalabalığın önüne çıkmamıştım" dedi.Ardından bir müjde verdi:"Önümüzdeki haftadan itibaren çok yoğun tempoda çalışacağız.Yurt dışından da bizi ağırlamak isteyenler oluyor." dedi.Özgül ablamıza da ilgi çok büyüktü.Bir yaşlı teyze sahneye atıldı ve "Size sevgimden kocamdan başanacaktım" dedi."Ne oldu hayrola" diye teyzeye sordular."1 ay önce rahmetli olan eşim 'ben kurtlar vadisini izleyeceğim' deyip kanalı çeviriyordu.Bense tek türkiye'yi izlemek için kanalı değiştiriyordum" deyince salonda kahkaha tufanı koptu.
Bu kermesin öğrenciler ve yardıma muhtaç aileler için olduğunu öğrenen özgül ve özlem ablalarımız,dizide giydikleri elbiseleri getirerek açık arttırmayla sattılar.Özlem ve özgül ablalarımız bu kermesin gönüllülüğünden duygulanıp çorbada tuzları olsun istemişler.En son 400liraydı ben gitmek zorunda kaldım=(.
O kadar üzüldüm ki onlara ulaşamamıştım.Annem "gidiyoruz" deyince o cesaretle sahneye atıldım.Özgül ablanın yanına kadar sokuldum."bir şey söyleyebilir miyim?" dedim.Özgül ablayla gözgöze geldik,ama görevliler aramıza girdi.Özgül abla üzüntülü gözlerle bana bakıyordu. Maalesef ona ulaşamamıştım.Tüm ısrarlarıma rağmen beni sahneden indirdiler.Yalnız bunların hepsini sizin için yaptım bilesiniz =)
Ben tam gidiyordum,bir kaç kişiyi bekliyorduk,Annem "Sen istersen git bir daha yanlarına,gideceğimiz zamna seni çaldırırım,gelirsin" dedi.Ben de o sevinçle koşturdum.Tekrar salona girdim.Baktım ki görevliler kimseyi sahnenin yan tarafına doğru almıyor.Sonra birden telefonum çaldı.Annem gitme sinyallerini veriyordu."Esranur bu son şansın.Hadi cesaret dedim" ve sahnenin yan tarafından,görevliler gelmeden Özlem ablanın yanına ulaştım.
"Ablacığım ben samanyolufanlarından size çook selam getirdim" deyince Özlem ablanın gözlerindeki mutluluğu görecektiniz.Birden ellerimi tuttu,o kadar güzel gözlerle baktı ki "Hangisisin" dedi.Ben de ismimi söyledim ne yazıkki onunla hasbihalde hiç karşılaşamamıştım.Sizin için mesaj istedim ondan.
"Arkadaşlara selamlarımı söyle.Onlardan çok özür diliyorum.Bu aralar hasbihale fazla uğrayamadım.Beni affetsinler" dedi.Ve böylece gönül rahatlığıyla eve geri döndüm.Sizin için selam aldı =)Arkadaşlar şunu çok iyi bilin ki ablamız sizi gerçekten çok seviyor.Benim elimi tuttu.Sizin elinizi tutumuş gibi hissetmek için.
Resimlerin çözünürlüğü çok kötü.Güzel bir makine bulamadım.Son anda gitme kararı aldım.Kusura bakmayın:)
Özgül Sağdıç ile Özlem Akınözü;Kimse Yok mu Derneği'nin Düzenlediği Kermeste(İzmir) 70708980
elfida
elfida
Admin
Admin

Kadın

Mesaj tarafından elfida Çarş. Mayıs 19 2010, 18:04

Özgül ablanın o bakışlarını hayal edebiliyor musunuz? ...
İliklerime kadar hissettim sankim. :)

İzmir... İstanbul'a da bi gün, böyle bi gün... İnşaalalh nasip olur :)
elfida
elfida
Admin
Admin

Kadın

Mesaj tarafından elfida Çarş. Mayıs 19 2010, 18:24

Ayrıca hiç değilse kermeste olup o kiyafetlere talip olmak isterdim... :)
Buram buram Berfin kokuyordur he... Ohh ...
elfida
elfida
Admin
Admin

Kadın

Mesaj tarafından Ramirez Perş. Mayıs 20 2010, 07:27

Aaa evet...Ben açık artırma işini yeni öğrendim.Vallaha tüm kıyafetlerini toptan alırdım hehe hpyy asdf

Vee esranur kardeşimin yerinde olmayı çok isterdim.Ama aynı şeyleri yaşayacak olsaydım Özgül Abla'nın o bakışlarından kendimi alamazdım ve kaç gün içim rahat etmezdi....

Ahh ahh neden İstanbul'da olmaz ki böyle şeyler ? uzgun ?
Ramirez
Ramirez
Moderatör
Moderatör

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 8402
Nerden Nerden : İSTANBUL
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 61
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 25021

http://ozlemakinozu.net.tc/

Mesaj tarafından elfida Perş. Mayıs 20 2010, 12:06

Bilmem ...

İnşaallah bir gün nasip olur... Biz ümitvar olalım smile
(Söylemesi de kolay oluyor he)
elfida
elfida
Admin
Admin

Kadın