Özgül Sağdıç Fan Sitesi

Join the forum, it's quick and easy

Özgül Sağdıç Fan Sitesi
Özgül Sağdıç Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gökbakar:RECEP İVEDİK 2 Filmini 4 Milyon Kişi İzledi

+8
*ßerFin*€sRa*
cali3kan
EzgiCan
rabiaa_karsli68
Hasibe
Ramirez
musty_1905
özgül_zeynep
12 posters

Gökbakar:RECEP İVEDİK 2 Filmini 4 Milyon Kişi İzledi Empty Gökbakar:RECEP İVEDİK 2 Filmini 4 Milyon Kişi İzledi

Mesaj tarafından özgül_zeynep Cuma Nis. 03 2009, 10:52

Gökbakar: "Recep İvedik 2 filmini 4 milyon kişi izledi"
Sinema oyuncusu Şahan Gökbakar, Recep İvedik 2 filmini 6 haftada, 4 milyon 270 bin kişinin izlediğini söyledi.
Sakarya Üniversitesi Kültür ve Kongre Merkezi'nde öğrencilerle bir araya gelen Gökbakar, Recep İvedik 2 filmiyle ilgili soruları yanıtladı.

Öğrencilere Recep İvedik karakterinin ortaya çıkış öyküsünü anlatan Şahan Gökbakar, ''Özel bir televizyon kanalında skeç programı hazırlıyordum. O sırada bir internet haberinden esinlendim. Bir kadın komşusu tarafından çekilip, düşürülmüş. Haberde bir adam vardı. Bu adam nasıl olabilir diye düşündüm. Aynanın karşısında kendime makyaj yaptım. Sonuçta ortaya Recep İvedik gibi bir adam çıktı'' diye konuştu.

Recep İvedik filmlerini çekerken fazla gişe hasılatı yapacağını düşünmediklerini kaydeden Gökbakar, çekimler bitince ellerindeki filmin izleyici çekeceğine inandıklarını belirterek, şunları söyledi:

''Recep İvedik filmini çekerken (ya tutmazsa) diye değil, (ya tutarsa) diye düşünüyordum. Filmi çekerken bu filmin bu kadar fazla gişe yapacağını ve Türk sinemasının rekorlar filmi olacağını öngörmedik. Yapımcımız da öngörmedi. Fakat çekimler bitti, elimizdeki ürünü gördük. Ondan sonra yapımcı Faruk Aksoy ile konuştuk. Aksoy, (Ben yapımcıyım, ilk defa elimde bir tane film var, bu ürün 700 bin gişe yapsa üzülmem, 4,5 milyon yapsa da şaşırmam) dedi. Film, bizim için böyle bir yerde duruyordu. Youtube'daki izlenme oranlarıyla film gayet güzel bir yere gidecek diye düşünmeye başladık. Zaten ilk hafta açılıştan sonra ve devamındaki haftalarda güzel bir yere gitti. Recep İvedik 2 filmini şu anda 4 milyon 270 bin kişi izledi. İlk filmi ise 4 milyon 300 bin kişi izlemişti. İlk film bu sayıya 10. haftada, ikinci film ise 6. haftada ulaştı. İlk filmin rekorunu kırmaya 40 bin seyirci kaldı.''

Filme yönelik eleştirileri umursamadığını ifade eden Gökbakar, filmin keyifli kısmıyla ilgilendiğini dile getirerek, ''Geri kalan kısımlarını filmi çekerken de yazarken de çok düşündüm. Sonuçta ben de edepsiz, ahlaksız biri değilim. Benim de hayatımda ahlak kuralları var. Bence yapılan filmin içinde kullanılan kelimeler ve esprilerin çoğu hepimizin günlük hayatında rahatça yaptığı ve yapmaktan çekinmediği espriler. Bunun aksini de iddia eden olmadı. Edenleri de sosyal hayatlarında gördüm. (Ben hiç küfür etmem) diyen birine inanmıyorum'' şeklinde konuştu.

Şahan Gökbakar, 2009 yada 2010 yılında serinin üçüncü filmini çekeceğini de sözlerine eklediGökbakar:RECEP İVEDİK 2 Filmini 4 Milyon Kişi İzledi Almanya[img]
özgül_zeynep
özgül_zeynep
Üst Düzey
Üst Düzey

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4771
Nerden Nerden : İstanbul
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 32
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 21400

http://ozgul-sagdic.eniyiforum.net/

Gökbakar:RECEP İVEDİK 2 Filmini 4 Milyon Kişi İzledi Empty Geri: Gökbakar:RECEP İVEDİK 2 Filmini 4 Milyon Kişi İzledi

Mesaj tarafından musty_1905 Cuma Nis. 03 2009, 12:36

bende izleyenlerdenim,komedi derecesini normal buldum;ama +18 bir film ve yaş sınırlaması getirilmesi son derece doğru çünkü olumsuz örnek oluşturabilecek davranışlar var,küfürü minimuma indirger veya tamamen kaldırıp,diyaloglarda sadece insanları güldürecek komik esprilere yönelirse daha başarılı olur ve izleyen sayısı daha fazla olur diye düşünüyorum
musty_1905
S. Moderatör
S. Moderatör

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3298
Nerden Nerden : Sakarya
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 50
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 19712

Gökbakar:RECEP İVEDİK 2 Filmini 4 Milyon Kişi İzledi Empty Geri: Gökbakar:RECEP İVEDİK 2 Filmini 4 Milyon Kişi İzledi

Mesaj tarafından Ramirez Cuma Nis. 03 2009, 12:37

off yha ben izleyemedim:(
Ramirez
Ramirez
Moderatör
Moderatör

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 8402
Nerden Nerden : İSTANBUL
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 61
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 24646

http://ozlemakinozu.net.tc/

Mesaj tarafından musty_1905 Cuma Nis. 03 2009, 12:38

ramirez demiş ki:off yha ben izleyemedim:(

cd leri falan çıkmıştır,pc ne yükleyip izlersin;yani sinemada izlememekle çok bişey kaybetmiş değilsin çünkü pek farketmiyor bu film için bence...
musty_1905
S. Moderatör
S. Moderatör

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3298
Nerden Nerden : Sakarya
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 50
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 19712

Mesaj tarafından Hasibe C.tesi Nis. 04 2009, 12:16

hahah ben izlemiyorum ama tam komedi adam hpyy
Hasibe
Hasibe
Üst Düzey
Üst Düzey

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 11407
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 112
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 26921

Mesaj tarafından rabiaa_karsli68 C.tesi Nis. 04 2009, 19:29

ben 7 kere izledim cok komik
rabiaa_karsli68
rabiaa_karsli68
Uzman
Uzman

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2212
Nerden Nerden : fransa
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 12
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 18936

Mesaj tarafından EzgiCan Cuma Nis. 10 2009, 15:32

izledim komik ama ilki daha gzldi diye düşünüyorum :roll:
EzgiCan
EzgiCan
Üst Düzey
Üst Düzey

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 11104
Nerden Nerden : ÖzqüL'izm :)
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 71
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 28625

http://ozgulsagdic.ile.biz/

Mesaj tarafından cali3kan Paz Mayıs 10 2009, 19:14

İZLEMEDİM HİÇ AMA ÇOK KOMİK BİRİ
cali3kan
Uzman
Uzman

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1630
Nerden Nerden : TÜRKİYE
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 83
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 18594

Mesaj tarafından *ßerFin*€sRa* Çarş. Mayıs 20 2009, 19:19

Harika bir film ama birde bzim sınıftakiler taklit yapmasa(özellikle ilkay ve abdulhamit)
*ßerFin*€sRa*
*ßerFin*€sRa*
Alışmış
Alışmış

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 273
Nerden Nerden : İsTanBuL
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 6
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 16856

Mesaj tarafından özgül_zeynep Çarş. Mayıs 20 2009, 19:40

evet Abdülhamit Değildew Bizim Ayı İlkay Daha Güsel Yapıyor...Çok güzel Gülme Takliti Yapıyo Böööyöyöyt
özgül_zeynep
özgül_zeynep
Üst Düzey
Üst Düzey

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4771
Nerden Nerden : İstanbul
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 32
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 21400

http://ozgul-sagdic.eniyiforum.net/

Mesaj tarafından interesting_girl Ptsi Tem. 06 2009, 11:02

Ben Recep İvedik'i hiç izlemedim izleyeceğimi de pek sanmıyorum.Çünkü çok seviyesiz esprileri var.Mustafa abinin de dediği gibi yaş sınırlaması getirilmesi gereken bir film.İzleyenlere de saygı duyuyorum.
interesting_girl
interesting_girl
Moderatör
Moderatör

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3062
Nerden Nerden : Kırşehir
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 78
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 19685

http://ozgulsagdic.eniyiforum.org/

Mesaj tarafından Cherry Ptsi Tem. 06 2009, 15:02

tek kelimeyle mükemmel
gerçi bn 1.sini daha çok begendim ama 2.si de çok güzel...
Cherry
Cherry
S. Moderatör
S. Moderatör

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 11128
Nerden Nerden : Ankara
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 124
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 27009

Mesaj tarafından EzgiCan Ptsi Tem. 06 2009, 15:03

evet 2.si de süperdi hpyy
EzgiCan
EzgiCan
Üst Düzey
Üst Düzey

Kadın

Mesaj tarafından Ramirez Ptsi Tem. 06 2009, 16:55

evet 1.süperdi
Ramirez
Ramirez
Moderatör
Moderatör

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 8402
Nerden Nerden : İSTANBUL
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 61
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 24646

http://ozlemakinozu.net.tc/

Mesaj tarafından *ßerFin*€sRa* Salı Tem. 07 2009, 15:32

özgül_zeynep demiş ki:evet Abdülhamit Değildew Bizim Ayı İlkay Daha Güsel Yapıyor...Çok güzel Gülme Takliti Yapıyo Böööyöyöyt
Katılıyorum canım arkadasım bu arada sende yapmasan bu aralar yapmaya basladın çünkü :)
*ßerFin*€sRa*
*ßerFin*€sRa*
Alışmış
Alışmış

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 273
Nerden Nerden : İsTanBuL
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 6
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 16856

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Tem. 08 2009, 16:45

İZLEMEDİM AMA BENCE ÇOK KOMİK DEĞİL AZ BAKMIŞTIM Hmmm
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından kedicik Çarş. Tem. 08 2009, 16:52

biraz baktım ama hiç bakmasam daha iyiyiymiş çok seviyesiz hareketler ve küfürler var arkadaşlarım çok gülmüştü ama ben gülmedim hiç ondan daha seviyeli ve komik filmler var ben onları tercih ediyorum açıkcasıı
kedicik
kedicik
Moderatör
Moderatör

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3797
Nerden Nerden : kırıkkale
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 20541

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Tem. 08 2009, 16:53

kedicik demiş ki:biraz baktım ama hiç bakmasam daha iyiyiymiş çok seviyesiz hareketler ve küfürler var arkadaşlarım çok gülmüştü ama ben gülmedim hiç ondan daha seviyeli ve komik filmler var ben onları tercih ediyorum açıkcasıı
Katılıyorum Feyzacım Bencede seviyesiz bir film Hmmm
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından interesting_girl Çarş. Tem. 08 2009, 23:12

aynen arkadaşlar
interesting_girl
interesting_girl
Moderatör
Moderatör

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3062
Nerden Nerden : Kırşehir
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 19685

http://ozgulsagdic.eniyiforum.org/

Mesaj tarafından EzgiCan Salı Tem. 14 2009, 15:19

1.cisi daha iyiydi diye düşünüyorum seviye açısından
EzgiCan
EzgiCan
Üst Düzey
Üst Düzey

Kadın

Mesaj tarafından elfida Salı Tem. 28 2009, 04:07

Ben izledim desem yalan olur izlemedim desem de hpyy Öyle bakındım durdum hpyy Sonuç;hiç bir getiriside olmadı götürüsü de hpyy
elfida
elfida
Admin
Admin

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 19479
Nerden Nerden : Özgül'üş.
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 178
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 33450

https://www.facebook.com/ozgulsagdicfan

- Similar topics