Özgül Sağdıç Fan Sitesi

Join the forum, it's quick and easy

Özgül Sağdıç Fan Sitesi
Özgül Sağdıç Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ozan Çobanoğlu sinema filmi "PARAMPARÇA"

+18
iremcik
elfida
admin
berfin_hayranı
huriye
duru-ezgimm
Berre
cali3kan
Ramirez
banu
Cherry
betül26
musty_1905
EzgiCan
kedicik
ferruhi
interesting_girl
zynp9ck
22 posters

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

Ozan  Çobanoğlu sinema filmi "PARAMPARÇA" Empty Ozan Çobanoğlu sinema filmi "PARAMPARÇA"

Mesaj tarafından zynp9ck Salı Tem. 21 2009, 16:51

"PARAMPARÇA" isimli sinema filmi çekileri 24:07:2009 cuma günü başlıyor.... Senayosu ozan çobanoğluna ait yönetmenliğini naci çelik berksoyun yaptığı "PARAMPARÇA" isimli sinema filminin teknik ekibi TEK TÜRKİYE DİZİ EKİBİ oyuncular ozan çobanoğlu,kadim yaşar,ismet hürmüzlü,sabri özmener,ezgi sertel,fatih yurdakul,alpay aksum,ergun kuyucu,eren özyalçın,barış akkoyun ve konya tiyatrosundan önemli isimler çekimler 24/07/2009 da başlıyacak konyadaki çekiler 21 gün sürecekmiş.
facebookta gördüm (alıntı) dila , berfinin ve şivanın adı yok
galiba şehirde çekilcekmiş ve konusu kan davasıymış..
zynp9ck
zynp9ck
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 14
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 3
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 16570

Ozan  Çobanoğlu sinema filmi "PARAMPARÇA" Empty Geri: Ozan Çobanoğlu sinema filmi "PARAMPARÇA"

Mesaj tarafından interesting_girl Salı Tem. 21 2009, 20:12

çok teşekkürler paylaşım için filmi sabırsızlıkla bekliyorum.
interesting_girl
interesting_girl
Moderatör
Moderatör

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3062
Nerden Nerden : Kırşehir
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 78
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 19649

http://ozgulsagdic.eniyiforum.org/

Ozan  Çobanoğlu sinema filmi "PARAMPARÇA" Empty Geri: Ozan Çobanoğlu sinema filmi "PARAMPARÇA"

Mesaj tarafından ferruhi Salı Tem. 21 2009, 20:41

Cok mutluyum Ezgi Sertel'de oynayacakmis! :) Keske Mujgan Gonul'de oynasa uzgun
ferruhi
ferruhi
Lider
Lider

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3096
Nerden Nerden : America
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 56
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 19092

http://larayelizsar.yetkinforum.com/

Mesaj tarafından kedicik Çarş. Tem. 22 2009, 07:35

tüh özgül sağdıçı oynatmamış
neyse artık ama çok merakettim bende sabırsılıkla bekliyorumm
kedicik
kedicik
Moderatör
Moderatör

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3797
Nerden Nerden : kırıkkale
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 78
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 20505

Mesaj tarafından EzgiCan Çarş. Tem. 22 2009, 19:07

ozan abi meraktan izleyeceğim bende Ozan  Çobanoğlu sinema filmi "PARAMPARÇA" 285879 Kızgın
EzgiCan
EzgiCan
Üst Düzey
Üst Düzey

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 11104
Nerden Nerden : ÖzqüL'izm :)
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 71
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 28589

http://ozgulsagdic.ile.biz/

Mesaj tarafından musty_1905 Perş. Tem. 23 2009, 11:51

Özgül hanım da oynasaydı keşke :) Ama yinede bayağı iyi bir kadro var,izleyeceğim inşaallah :)
musty_1905
S. Moderatör
S. Moderatör

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3298
Nerden Nerden : Sakarya
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 50
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 19676

Mesaj tarafından betül26 Perş. Tem. 23 2009, 11:57

bende merak ettim :) ama dediğiniz gibi keşke özgül abla veya müjgn abla da oynasaydı
betül26
betül26
Üst Düzey
Üst Düzey

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 5430
Nerden Nerden : kocaeli
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 46
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 22254

http://www.denizevrenol.eniyiforum.org

Mesaj tarafından Cherry Perş. Tem. 23 2009, 17:08

oleyyyyyyyyyyyy yaşasın ezgi ablamda var Ozan  Çobanoğlu sinema filmi "PARAMPARÇA" 398686
inş bi aksilik çıkmazsa giderim bu filme
biliyodum ezgi ablamın da olduğunu adım gibi emindim hpyy
daha ne isterim ya oleyyyyyyyy Ozan  Çobanoğlu sinema filmi "PARAMPARÇA" 398686 Ozan  Çobanoğlu sinema filmi "PARAMPARÇA" 398686
Cherry
Cherry
S. Moderatör
S. Moderatör

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 11128
Nerden Nerden : Ankara
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 124
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 26973

Mesaj tarafından banu Perş. Tem. 23 2009, 17:29

film güzele bnziyor...
banu
Banlandı
Banlandı

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3743
Nerden Nerden : hatay
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : -30
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 20469

Mesaj tarafından Ramirez Perş. Tem. 23 2009, 18:35

bilemiyorum artık bence kadro bu kadar deildir hiç karısız kızsız kan davasımı olur?? hem konya tiyatrosundan önemli kişiler var diyo belki bir ihtimal o kadroda gacı vardırr ama en iyi 2 gacı berfin ve dila olurdu hema naapalım kaderrr
Ramirez
Ramirez
Moderatör
Moderatör

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 8402
Nerden Nerden : İSTANBUL
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 61
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 24610

http://ozlemakinozu.net.tc/

Mesaj tarafından cali3kan Perş. Tem. 23 2009, 18:45

OLEYYYYYYY!!!!!!!!!!! bu çok güzel bir haber ezgi ablada var çok mutluyum hpyy hpyy Ozan  Çobanoğlu sinema filmi "PARAMPARÇA" 398686 Ozan  Çobanoğlu sinema filmi "PARAMPARÇA" 398686 Ozan  Çobanoğlu sinema filmi "PARAMPARÇA" 398686 Hapyy Hapyy
cali3kan
Uzman
Uzman

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1630
Nerden Nerden : TÜRKİYE
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 83
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 18558

Mesaj tarafından Misafir Perş. Tem. 23 2009, 18:51

Yuppiiii Ezgi ablaa da varmış yaaaa çok mutluyum Teytey
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Berre Perş. Tem. 23 2009, 20:15

Kim neden yok film kadrosunda bilmiyoruz arkadaşlar. Neden bu şu yok kadroda diye tepki vermeyelim. Aslında bana kalırsa Tek Türkiye'den hiçbir oyuncu olmayacaktı bu filmde. Olsa bile bari Tek Türkiye bittikten bir müddet sonra olsaydı. Açıkçası şu haliyle bana hiç iç açıcı gelmedi. Türkiye'de oyuncu bolluğu var neden ekibini bu şekilde oluşturmuş Ozan Bey anlamış değilim. Acaba Tek Türkiye fanlarından cesaretle mi böyle bir şeye karar verdi.
He birde kimse kızmasın darılmasın ama film gibi yapımlar biraz daha özenle hazırlanmalı, oyuncu seçimlerine dikkat edilmeli. Eğitimli ve(veya) yetenekli oyuncular filmlerde oynatılmalı.
En başta oyuncu kadrosunu Tek Türkiye ekibinden seçmesiyle 1 puanı düştü filmin benim gözümde. Neyse bakalım izleyelim görelim.
Berre
Berre
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 112
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 4
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 16618

Mesaj tarafından duru-ezgimm Cuma Tem. 24 2009, 11:15

filmin ismi muhtesem oyuncular muhtesem.ozan abicim herseyin hayırlısı olsun.
duru-ezgimm
duru-ezgimm
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 1
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 16375

Mesaj tarafından huriye C.tesi Tem. 25 2009, 09:36

Berre demiş ki:Kim neden yok film kadrosunda bilmiyoruz arkadaşlar. Neden bu şu yok kadroda diye tepki vermeyelim. Aslında bana kalırsa Tek Türkiye'den hiçbir oyuncu olmayacaktı bu filmde. Olsa bile bari Tek Türkiye bittikten bir müddet sonra olsaydı. Açıkçası şu haliyle bana hiç iç açıcı gelmedi. Türkiye'de oyuncu bolluğu var neden ekibini bu şekilde oluşturmuş Ozan Bey anlamış değilim. Acaba Tek Türkiye fanlarından cesaretle mi böyle bir şeye karar verdi.
He birde kimse kızmasın darılmasın ama film gibi yapımlar biraz daha özenle hazırlanmalı, oyuncu seçimlerine dikkat edilmeli. Eğitimli ve(veya) yetenekli oyuncular filmlerde oynatılmalı.
En başta oyuncu kadrosunu Tek Türkiye ekibinden seçmesiyle 1 puanı düştü filmin benim gözümde. Neyse bakalım izleyelim görelim.

Madem beğenmiyorsun izleme o zaman Opss
huriye
huriye
Profesyonel
Profesyonel

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 917
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 16942

Mesaj tarafından duru-ezgimm C.tesi Tem. 25 2009, 13:59

Berre demiş ki:Kim neden yok film kadrosunda bilmiyoruz arkadaşlar. Neden bu şu yok kadroda diye tepki vermeyelim. Aslında bana kalırsa Tek Türkiye'den hiçbir oyuncu olmayacaktı bu filmde. Olsa bile bari Tek Türkiye bittikten bir müddet sonra olsaydı. Açıkçası şu haliyle bana hiç iç açıcı gelmedi. Türkiye'de oyuncu bolluğu var neden ekibini bu şekilde oluşturmuş Ozan Bey anlamış değilim. Acaba Tek Türkiye fanlarından cesaretle mi böyle bir şeye karar verdi.

bence ozan beyin sectigi oyuncular cok basarılı zaten kendiside oyuncu ve herseyi bizden daha iyi biliyor.ve bu ozan beyin ilk filmi eminimki herseyi en ince ayrıntısına kadar düsünmüstür.sinama filiminin zamanı tam simdi bu sinama filmiyle ozan beyin ismi dahada cok duyulacak.ben ve ailem büyük bir heyecanla bekliyoruz ilk sinamaya giden kisilerden olucazbütün ekibe basarılar
duru-ezgimm
duru-ezgimm
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 16375

Mesaj tarafından berfin_hayranı Paz Tem. 26 2009, 12:00

Doktor Tarık'tan muhteşem bir çalışma
Samanyolu Televizyonu’nun gözde dizilerinden Tek Türkiye’nin Doktor Tarık rolündeki başarılı oyuncusu Ozan Çobanoğlu, herkesin yaz tatiline girdiği şu günlerde durmak dinlenmek bilmeden muhteşem bir sinema çalışmasına imza attı.

Senaryosu Ozan Çobanoğlu’na ait olan sinema filminin adı “Paramparça”

“Paramparça'nın hikayesi iki buçuk yıllık bir geçmişe dayanıyor. Filmin senaryosunu Tek Türkiye dizisi ile birlikte yazdım” diyen başarılı oyuncuya sinemanızda görselliğe mi yoksa verilmek istenen mesaja mı yoğunlaştınız sorusuna; “Bir sanatçı olarak sanatın gerekliliği noktasında ne gerekiyorsa yapma taraftarıyız. Bizim de estetik kaygılarımız var. Renkler, resimler çok önemli, görüntü kalitesi çok önemli, profesyonel ekipmanlarla çalışıyoruz... Ama benim de yönetmenimizde, oyuncu arkadaşlarımında, teknik çalışanlarında en başta önemsediği şey; anlaşılır olmak, sosyal sorumluluk taşımak ve seyircinin beğenisini, saygısını kazanmak... Bizce en önemli olan sanat estetiğiyle mesajı vermektir.” diyerek cevap veriyor.

Türk halkının sevgisini, güvenini kazanan genç ve başarılı oyuncuya Türk sinemaların ülkemiz için önemini ve çektiği sinemanın diğer sinemalardan farkını soruyoruz. Çobanoğlu;

“Türkiye'nin nüfusuna göre yine de az film çekiliyor. Gönül ister ki yüzlerce sinema filmi çekilsin. Sinema, görsel sanatların en görkemlisi ve ülkenin tanıtımı için önemli bir reklâm.

Bizim filmimiz; Türkiye'de şu anda kullanılan en iyi teknik malzemelerle çekilecek... En büyük rolden en küçük role kadar bütün oyuncular işi bilen profesyonel oyunculardan oluşuyor... Yönetmenimiz aylardır senaryoyu etüd etmekte. Yönetmenimizin bakış açısı ve yorumlama biçimi bizi çok heyecanlandırıyor. Filmde kullanılacak mekânlar sıfırdan yapıldı. Filmin uslubuna ve tarzına uygun mekânlar oluşturuldu. Kostümler karakterlere göre özenle seçildi. Oyuncular aylardır karakterlerine çalışıyorlar...

Özet olarak şunu söyleyebilirim, bizim şu ya da bu farkımız var demekten öte; biz işimizi özenli ve düzgün yapacağız. Biz seviyeli ve kaliteli işlere bir yenisini daha eklemek istiyoruz... Bana göre asıl amaç, film yapmak değil insanlara doğru birşeyler anlatabilmektir” diye sorumuzu cevaplarken “Sanatçı hayal edebilendir, düş kurmasını bilendir, eğer düşlerini insanlara ulaştırabilirse sanatçı için en büyük mutluluk budur” sözlerini de ekliyor.

Film müziğiyle, renkleriyle, sesiyle ve olabilecek en küçük ayrıntısına kadar hazır oluncaya kadar sıkı bir çalışma içinde olacağız diyen Çobanoğlu, sinemasının karakterlerini yönetmeni Çelik Berksoy ile beraber seçmiş. “Castın yapılma dönemi oldukça rahat geçti, çünkü Tek Türkiye oyuncularının çok iyi uyumunu keşfettim, kendi senaryomdaki karakterlerde kafamda belirince senaryo bittiğinde oyuncular da hazır hale gelmiş oldu” diyen Ozan Çobanoğlu, yorulmak bilmeyen azmiyle de tüm sanat camiasına kaliteli bir örnek olmayı başardı.

berfin_hayranı
berfin_hayranı
Alışmış
Alışmış

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 465
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 13
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 17124

Mesaj tarafından EzgiCan Paz Tem. 26 2009, 12:12

paylaşım için saol özlem
EzgiCan
EzgiCan
Üst Düzey
Üst Düzey

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 11104
Nerden Nerden : ÖzqüL'izm :)
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 71
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 28589

http://ozgulsagdic.ile.biz/

Mesaj tarafından zynp9ck Paz Tem. 26 2009, 12:16

teşekkürler
zynp9ck
zynp9ck
Yeni Üye
Yeni Üye

Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 3
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 16570

Mesaj tarafından berfin_hayranı Paz Tem. 26 2009, 12:16

ne demek :)
berfin_hayranı
berfin_hayranı
Alışmış
Alışmış

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 465
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 13
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 17124

Mesaj tarafından Misafir Paz Tem. 26 2009, 13:49

Teşekkürler Özlem Ok
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Cherry Paz Tem. 26 2009, 13:55

teşekkürler özlemcim :)
Cherry
Cherry
S. Moderatör
S. Moderatör

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 11128
Nerden Nerden : Ankara
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 124
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 26973

Mesaj tarafından Ramirez Paz Tem. 26 2009, 15:33

Teşekkür Özlem
Ramirez
Ramirez
Moderatör
Moderatör

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 8402
Nerden Nerden : İSTANBUL
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 61
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 24610

http://ozlemakinozu.net.tc/

Mesaj tarafından Berre Ptsi Tem. 27 2009, 11:47

huriye demiş ki:

Madem beğenmiyorsun izleme o zaman Opss
Beğenmiyorum demedim. Şuan zaten film yok ortada. Belli olan tek şey ekip ve filmin konusu... Bu yüzden filmin belli olan noktalarında gözüme yanlış görünen bir şeyi söyledim. Ki izleyici olarak eleştirmek benim hakkımdır. Bunları okuyan da filmi siz çekiyorsunuz zanneder. :) O kadar sahiplenmişsiniz ki filmi insanlar rahat rahat eleştiri de yapamıyor. Diğer sitelerde de yorumları okuyorum da Ozan abi yapmışsa iyidir vs. gibi yorumlar var. Bu yorumlar bence filmi yerden yere vuran yorumlar kadar kötü. Ozan Beyi seviyorsanız onun en iyisini yapabilmesi için gerektiğinde onu eleştirmelisiniz. O zaten böyle bir işe kalkışarak eleştiriyi de baştan kabul etmiş oluyor. Ozan abim en iyisini yapar diyeceğimize dost acı söyler diyip gözümüze görülen eksiklikleri vurgulayalım. Emin olun siz şimdi vurgulamazsanız da film ortaya çıktığında bu benim saydığım eksikleri ve daha fazlasını ağır bir dille vurgulayanlar çok olacaktır. O zaman Ozan abim en iyisini yapar gibi cümleleriniz bir işe yaramayacak. wink Bu kadar oyuncu fanı olmayın arkadaşlar. Fazla fanlık bazen gözleri kör ediyor. wink
Berre
Berre
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 112
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 4
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 16618

Mesaj tarafından admin Ptsi Tem. 27 2009, 12:45

Bir filmin daha yazılmaya başlamadan ozan bey tarafından güzel olacak denmesi zaten beni düşündürmüştü.

- Bir iş bitmeden güzelliği veya kötülüğü tartışılmaz.

Ama ozan bey daha başlamadan emindi.

Oyuncu kadrosuna baktığımda baya bir şaşırdım. Konyaya gittiğimde farkettiğim olay aynen yansımış.
Sürekli bir birleri ile vakit geçiren grup arkadaşları filmin içinde yer almış.

fazla ilgi görmeyeceğini umuyorum. Ki filmin adı bir kere kaybettiriyor. Direk müslüm gürsesin şarkısı geliyor akla.
Duyulmamış bir isim verilebilirdi.

Neyse ozan beye kolaylıklar dilerim . . .
admin
admin
Admin
Admin

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3094
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 41
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 18691

http://www.ozgulsagdic.ile.biz

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

- Similar topics