Özgül Sağdıç Fan Sitesi

Join the forum, it's quick and easy

Özgül Sağdıç Fan Sitesi
Özgül Sağdıç Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'Gözü kapalı geldik'

2 posters

'Gözü kapalı geldik' Empty 'Gözü kapalı geldik'

Mesaj tarafından banu C.tesi Tem. 25 2009, 05:20

'Gözü kapalı geldik' 1826369925fan3imza2b423

Fenerbahçe’nin yeni transferleri Andre Dos Santos ile Cristian Oliveira, dün kendilerini 5 yıllığına Fenerbahçe’ye bağlayan sözleşmeleri imzaladı. Törende, daha önce 3 senelik sözleşme imzalayan Deivid de yer alarak, basın karşısında bunu tekrarladı. Sportif direktör Aykut Kocaman, 2006’dan beri Fenerbahçe’nin başarısı için ter döken Deivid’e imza töreni borçları olduğunu belirterek, bunu yerine getirdiklerini vurguladı. Ardından Brezilyalı oyuncular, soruları yanıtladı. Avrupa ve dünyanın en büyük kulüplerinden Fenerbahçe’ye transfer olduğu için mutluluk duyduğunu ifade eden Cristian Oliveira, “Tek amacım başarılı olmak, taraftarın yüzünü güldürmek. Gelmeden takım arkadaşım, eski Fenerbahçeli Luciano ile konuştum. Kulübün, ülkenin, taraftarın yapısı hakkında sorular sordum. Yanıtlar çok olumluydu. Teklif de güzel olunca, gözümüz kapalı geldik. Mutlu olacak ve insanları mutlu edeceğiz” dedi.
‘İyi futbolcu ve insan’
Fenerbahçe ailesinin bir parçası olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten Santos da, şunları söyledi: “Umarım taraftarı mutlu edip, saygı uyandıracağım. İnsanlar beni iyi bir futbolcu ve insan olarak hatırlayacak. Kısa sürede taraftarın büyüklüğünü gördüm. Onlara başarı yaşatmak için her şeyi yapacağım. Türk halkının ne kadar sıcakkanlı, buradaki Brezilyalılar’ın ne kadar mutlu olduğunu hem Luciano, hem oynayanlardan öğrendik. Fenerbahçe, gerek kadrosundaki Brezilyalılar, gerekse lig ve Avrupa’da yakaladığı başarı nedeniyle ülkemizde çok tanınan bir kulüp.” Brezilyalılar, imza töreninin ardından sahaya inerek, yeni formalarıyla poz verdi. Deivid, 99 numaralı çubuklu formayı, Dos Santos 27 numaralı arma formayı, Cristian da 16 numaralı Sarı-Beyaz formayı giydi. Daha sonra Fenerium’a geçen Sambacılar, burada taraftarların satın aldıkları formaları imzaladı, birlikte fotoğraf çektirdi.
banu
Banlandı
Banlandı

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3743
Nerden Nerden : hatay
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : -30
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 20496

'Gözü kapalı geldik' Empty Geri: 'Gözü kapalı geldik'

Mesaj tarafından *ßerFin*€sRa* C.tesi Tem. 25 2009, 09:33

Bu sene fenerbahçe iyi olacak una inanıyorum bir fener taraftarı olarak onları çok seviyorum kishhh kishhh
*ßerFin*€sRa*
*ßerFin*€sRa*
Alışmış
Alışmış

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 273
Nerden Nerden : İsTanBuL
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 6
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 16847

- Similar topics