Özgül Sağdıç Fan Sitesi

Join the forum, it's quick and easy

Özgül Sağdıç Fan Sitesi
Özgül Sağdıç Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Habertürk Programı'ndan Yazılı Kesitler...

2 posters

Habertürk Programı'ndan Yazılı Kesitler... Empty Habertürk Programı'ndan Yazılı Kesitler...

Mesaj tarafından elfida Paz Ocak 17 2010, 20:36

Geçen sene Özgül Sağdıç'ın konuk olduğu Habertürk Programından yazılı kesitleri burdan sunacağız.

En son elfida tarafından Perş. Mart 04 2010, 14:10 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
elfida
elfida
Admin
Admin

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 19479
Nerden Nerden : Özgül'üş.
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 178
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 33417

https://www.facebook.com/ozgulsagdicfan

Habertürk Programı'ndan Yazılı Kesitler... Empty Geri: Habertürk Programı'ndan Yazılı Kesitler...

Mesaj tarafından elfida Paz Ocak 17 2010, 20:47

ÖZGÜL SAĞDIÇ BERFİN'İ ANLATIYOR

Berfin ve ailesinin kan davalı oldukları bir aile var.O ailenin en büyüğü oldukça yaşlı olan biri kan davası karşılığında Berfin ile evlenmek istiyor fakat Berfin'in Ankara'da,öğretmen olacağını zannettiği sevdiği bir adam var ve Roşhat ile evlenmek istemediği için sevdiğinin yanına kaçma niyetiniyle şehre gitmek istiyor ama muhtarın oyunu sonucunda terörün eline düşüyor ve orda işkenceler başlıyor.Militan yapmaya çalışıyorlar Berfin'i.Hap bağımlısı oluyor (Sürekli kriz sahnelerim de vardı)
Dolayısıyla ailesini unutuyor,hiç kimseyi tanımıyor.Annesi uzunca bir süre dağdan onu kurtarmaya çalışıyor.Sonra bir şekilde haptan kurtuluyor fakat bu seferde canlı bomba yapmak adına hipnoz ediyorlar.Ve şehre gönderiyorlar.Sonrasında şehre iniyor canlı bomba olmak için.Genel Kurmay Başkanını bombalamak niyeti.Hedefe kilitlenmiş durumda ve hedef için inşaatta çalışıyor,erkek kılığına giriyo,lokontada çalışıyor,bulaşık yıkıyor hastahanede çalışıyor,çamaşırhane de çalışıyor kılıktan kılığa giriyor...Yalnız; hipnozdan ayılmasının tek bir yolu var;annesini görmek(annesi berfini bırakmıyor ve şehirdede arıyor.Yani şehirde annesini görüyor ve hipnozdan ayılıyor.Derken terörden kurtuluyor ve bu sezona köyde başladı,yani köyüne tekrar döndü.Artık terör örgütünün elinde değil...

En son elfida tarafından Paz Ocak 17 2010, 20:47 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
elfida
elfida
Admin
Admin

Kadın

Habertürk Programı'ndan Yazılı Kesitler... Empty Geri: Habertürk Programı'ndan Yazılı Kesitler...

Mesaj tarafından elfida Paz Ocak 17 2010, 20:47

ÖZGÜL SAĞDIÇ BERFİN ROLÜNE NASIL KAVUŞTUĞUNU ANLATIYOR

- Peki Özgül Hanım siz Ankaralısınız,siz bu rolü nasıl kaptınız?

Aslında Ankaralı değilim,ailem Ankarada yaşıyor.Ben 2004 yılında konservatuardan mezun olduktan sonra 1,5 sene Ankarada kaldım,direndim ankrada bişeyler yapabiliceğime inandım.Devlet Tiyatrosunda çalıştım,biraz dublaj yapmaya çalıştım.

Ankarada yapıcaklarımın tükendiğine karar verip İstanbul'a taşındım.İstanbul'da 1 sezon şehir tiyartosunda oynadım,Leyla ile Mecnunda. Sonra tiyatroya devam ederken daha önce kanalın tek bölümlük dizilerinde oynamıştım. Büyük Buluşma ve Beşinci Boyut Sonra ordan görüp bu rolü teklif ettiler bende kabul ettim.
elfida
elfida
Admin
Admin

Kadın

Mesaj tarafından faruk enes Ptsi Ocak 18 2010, 08:17

paylaşım için teşekkürler elfida.
faruk enes
faruk enes
Alışmış
Alışmış

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 160
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 5
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 16860

http://www.kollamasevenleri.yetkinforum.com

- Similar topics