Özgül Sağdıç Fan Sitesi

Join the forum, it's quick and easy

Özgül Sağdıç Fan Sitesi
Özgül Sağdıç Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Özgül Sağdıç'ı Görmek İstediğiniz Projeler ve Hakkında...

4 posters

Özgül Sağdıç'ı Görmek İstediğiniz Projeler ve Hakkında... Empty Özgül Sağdıç'ı Görmek İstediğiniz Projeler ve Hakkında...

Mesaj tarafından elfida Cuma Nis. 30 2010, 09:35

Özgül Sağdıç'ı görmek istediğiniz projeler, roller, ve gördüğümüz projeler ve rolleri, öncesi ve sonrası ile ilgili düşüncelerinizi genel olarak burdan paylaşabilirsiniz.

En son elfida tarafından Çarş. Haz. 30 2010, 18:35 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
elfida
elfida
Admin
Admin

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 19479
Nerden Nerden : Özgül'üş.
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 178
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 33432

https://www.facebook.com/ozgulsagdicfan

Özgül Sağdıç'ı Görmek İstediğiniz Projeler ve Hakkında... Empty Geri: Özgül Sağdıç'ı Görmek İstediğiniz Projeler ve Hakkında...

Mesaj tarafından elfida Ptsi Mayıs 03 2010, 18:07

Stv anlıyor iyi oyuncudan, Bırakmadı Özgül hanımı.

(Bir) Fandaşımla aynı görüşteyim ben de.

Gerçekten Stv iyi oyuncudan anlıyor...
Yeni Sezonda Tek Türkiye'den ayrıldıktan hemen sonra Kırık Kalpler'de ve hemen ardından Kader Çizgisin'de gördük, fırsatı kaçırmadılar. Değerini biliyorlar gerçekten, daima da bilsinler... Ve diğer bölümlük dizisi olan 4.Osman'da da en kısa zamanda konuk etsinler =) Ki yakındır sanıyorum. Bunların yanı sıra programlara (Yeşil Elma) falan da çıksa da kendini çok özletmese... Gözümde tütüyor vallah... Hele son zamanlarda hep aklımdaydı hemen üstüne de Kader Çizgisi ilaç gibi geldi, ama devamını isterim isterim =)

Stv'nin kaliteli dizilerinden Kollama'da da görmeyi öyle çok istiyorum ki... Polis rolünde özellikle. Çok yakışır =) Zaten her rol her kılık bambaşka yakışıyor, cuk diye oturuyor ona. Özgül Abla Tek Türkiye'den ona da süpriz olacak şekilde aniden ayrılıp boşta kaldığı için bu sene içersinde devamlı projelerde göremeyeceğiz, göremedik de zaten, böyle bölümlük dizilerde rol aldı. Bu sene Kollama'da olursa çok güzel bir süpriz olur, seneye de olabilir... Ama yine de seneye iddialı dizilerde yine iddialı bir rolde göreceğimizden eminim. Allah'ın izniyle... Ama ben hep Stv'de görmeyi isterim ordan ayrılmamasını isterim çünkü en çok oraya yakıştırıyorum. Ama değerleri çerçevesinde bir yapım vs. olacaksa bir başka kanal ve yapımda da yer almasında sakınca yok bence. Seneye Stv'de sürekli (TT gibi) kaliteli bir projede görmeyi kesinlikle isterim ama... Her zaman için herşeyin En hayırlısı, tüm güzellikle Özgül Ablamızla olsun... Ekranlar onsuz, biz onsuz naparız, fazla hasretlik çekmeyelim artık =)
elfida
elfida
Admin
Admin

Kadın

Özgül Sağdıç'ı Görmek İstediğiniz Projeler ve Hakkında... Empty Geri: Özgül Sağdıç'ı Görmek İstediğiniz Projeler ve Hakkında...

Mesaj tarafından Ramirez Cuma Mayıs 07 2010, 16:42

Haha evet...Özgül Abla Aşk-ı memnu da oynasın.Yinede izlerim be Özgül Sağdıç'ı Görmek İstediğiniz Projeler ve Hakkında... 15859
Ramirez
Ramirez
Moderatör
Moderatör

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 8402
Nerden Nerden : İSTANBUL
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 61
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 24628

http://ozlemakinozu.net.tc/

Mesaj tarafından elfida Cuma Mayıs 07 2010, 16:43

Allah korusun...
elfida
elfida
Admin
Admin

Kadın

Mesaj tarafından Cherry C.tesi Mayıs 08 2010, 13:37

elfida demiş ki:Allah korusun...

niye öyle diyon kız aşk-ı memnu çok kötü değil ki oynarsa izlerim gerçi izliyorum da o oynarsa tam izlerim hpyy
Cherry
Cherry
S. Moderatör
S. Moderatör

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 11128
Nerden Nerden : Ankara
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 124
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 26991

Mesaj tarafından Ramirez C.tesi Mayıs 08 2010, 16:29

Aaaa inanmıyorum sana Büşra...... noo Ama Özgül Ablam oynarsa izlerim tongue
Ramirez
Ramirez
Moderatör
Moderatör

Kadın

Mesaj tarafından elfida Paz Mayıs 09 2010, 16:23

_BuSRa_ demiş ki:
elfida demiş ki:Allah korusun...

niye öyle diyon kız aşk-ı memnu çok kötü değil ki oynarsa izlerim gerçi izliyorum da o oynarsa tam izlerim

Aslında var ya sadece bence sence değil herkesce çok kötü... Evet öyle kesinlikle. Bunu biliyoruz ama meraktan, salt meraktan izliyoruz. Ben de bazı sabahları kardeşim izlerken tekrarına rastlıyorum bakıyorum. Ama sadece bakıyorum, boş boş bakıyorum... O kadar.

Faydasız, gereksiz, boş zaman geçirmek için saçmalıklarda dizili bir dizi işte... Ne yani bu ve bunun gibilere mi layık görelim Özgül Sağdıç gibi bir isme. Asla asla asla.

O'nu böylesi faydasız ötesi yapımlarda görmeyi istemiyorum, görürsem de üzülürüm... Ki öyle olacağını sanmıyorum da :) Çünkü Özgül Ablayı tanıdığım kadarıyla ondan aldığım ışık doğrultusunda böyle düşünüyorum ve inanıyorum.

Zira sadece çok uç rakamlarda para kazanmak uğruna sanat yapılmaz... Bunu da sadece iyi sanatçılar bilir ve onlarda görürüz sanatı. Ben şu anda görüyorum ''iyiyi'' kötüyü... :) Popüler olmakla da iyi sanatçı olunmaz. Öyle çok uçlarda uçmakla ve yaptığın sözde sanatla sadece anlık, döneminde anılırsın... Sonra unutuluur gidersin. İşte bu yüzden bugünlerde zirvelerde dolaşan isimlerin sanatçılığını, oyunculuğunu falan başarılı ve sürekli bulmuyorum pek. Umursamıyorum da... Gelip geçici öyleleri... Mesela sadece bedeniyle oynayanlar, sanatçıyım diye gezinenler; Yaşlanınca falan nolacak acaba... Gördük ve göreceğiz de. Ama Özgül Sağdıç gibi istisna kişiler de var işte. Olmaya da devam edecek İnşaallah.

O'nun ismini öyle basit konumlarda görmeyeceğime inanıyorum ben. Varsın popüler olmak, uçlarda yaşamak uğruna öyle olmasın ne çıkar... Biz yanındayız hep. Ve hayırlar, tüm güzellikler O'nunla olsun o yeter. Sadece arka fondan geçse bile devasa sanat ışığı yeter O'nun. Daha ne? :) O bizim hep canımızdan içimizden yüreğimizden bir parça(olağanüstü) olarak kalacak işte... O kadar :)
elfida
elfida
Admin
Admin

Kadın

Mesaj tarafından elfida Salı Mayıs 11 2010, 18:19

Aa bak geligeldi... :)

Özgül Ablayı Elif isminde bir karakteri canlandırırken görmeyi isterim :)
Pek de yakışır Elif ismi... Yalnız haşin bir karaktere gitmez, saf masum, Berfinimsi bir karakter... Süper olur :)

(Şimdi Ali Ayşe diye diye isim sıralamayın hee:))
elfida
elfida
Admin
Admin

Kadın

Mesaj tarafından Ramirez Çarş. Mayıs 12 2010, 15:50

Haha evet mesela Şeyma yakışmaz. Özgül Sağdıç'ı Görmek İstediğiniz Projeler ve Hakkında... 15859 Ama Elif çok yakışır gerçekten.Ne yakışmaz ki ??? Özgül Sağdıç'ı Görmek İstediğiniz Projeler ve Hakkında... 76731
Ramirez
Ramirez
Moderatör
Moderatör

Kadın

Mesaj tarafından elfida Perş. Mayıs 20 2010, 13:41

Hee eledir :)

Ben de dizide de olsa adaş olma gururunu yaşarım böylecene. ...
elfida
elfida
Admin
Admin

Kadın

Mesaj tarafından elfida Perş. Mayıs 20 2010, 13:44

...

Ya bende bu hasretlik şu sıralar tekrar ve iyice nüksetmeye başladı. N'olcak?
En son Kader Çizgisinde görüp biraz giderdik gibi. Ama yetmedi... İyice özlemeye başladım be.

Acaba yeniden hasret gidermemiz yakın mıdır?... Çünkü hayli özledim... Ekranlar öksüz yetim kaldı, yarım kaldı yarsız kaldı...

Ve acaba ben yine ortalardan kaybolsam mı, napsam :) Malum ben ortalardan kaybolunca, Özgül Abla yeniden muhteşem bir şekilde, ama kısa süreliğine merhaba diyor ve benim hep dışardan haberim oluyor, Kırık Kalplerde de Kader Çizgisinde de böyle oldu he. Ne tevafuk dimi? O yüzden benim kaybolmam şart hpyy Ayrıca böyle hasret iyice tepeme vurduğunda da Özgül Abladan bir merhaba geliyor hemen :) O yüzden aynı zamanda içim kıpır kıpır şu aralar. Ah İnşaallah...

Hani dizi bakımından da bölüm oyuncusu olarak bekliyorum zaten, o kesin. De zamanı belli değil... Ama ne bileyim reklam olsun program olsun görmek istiyorum işte... Hatta yakın bi zamanda program olsa çok güzel olur, canlı canlı gözlerindeki ışığı görmek istiyorum. Yeniden yeniden...

Ah lütfen... Mail ata ata bi hal oldum be ... Ama değer... İnşaallah yakın zamanda onların da etkisini görürüz. Gördüğümüz için ümitvardım daima. :)

Neyse bugünlük iç dökme seansım burda sona eriyor.
elfida
elfida
Admin
Admin

Kadın

Mesaj tarafından SuSaRaKOzLuYoRuM Ptsi Tem. 12 2010, 22:26

Elif Hanım iyi Seçmişsiniz Güzel Bi Soru..Bence Özgül Hanım Hangi Karekterde Oynarsa Oynasın Ona Hepsi Çok güzel Yakışır.Çünkü Rolünü iyi Biliyor Çevirmeyi.Böyle Güzel Karekterde Normal Şartlarda Her Dizide Oynaması Biraz Toğaf Gelir İnsana.,Günümüz ŞaRTlari Malumunuz,Tvde Az Para Çok İş Zihniyeti Var Bu Bi Gerçek..Oyüzdende Kanallarda BasiT Yapımlar Sürüp Gidiyor..Böyle Profesyonel Oyunculara Olan oluyor Kimseye Bişey olmuyor.Kolay Para Kazanmıyorlar..Herkese Dışardan Kolay Gelir Ama İşin İçine Girmeyince Bilinmez..Allah *Ö*Z*G*Ü*L*H*A*N*I*M*A* HER DAİM KOLAYLIK VERSİN...... qas
SuSaRaKOzLuYoRuM
SuSaRaKOzLuYoRuM
Banlandı
Banlandı

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 250
Nerden Nerden : Ankara
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : -10
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 17046

http://www.ozgulsagdic.com

- Similar topics