Özgül Sağdıç Fan Sitesi

Join the forum, it's quick and easy

Özgül Sağdıç Fan Sitesi
Özgül Sağdıç Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Özgül Sağdıç Genel İç Dökme Merkezi

5 posters

Özgül Sağdıç Genel İç Dökme Merkezi Empty Özgül Sağdıç Genel İç Dökme Merkezi

Mesaj tarafından elfida Ptsi Mayıs 03 2010, 18:42

Evet aynen öyle; Özgül Sağdıç İçin İçinizi Dökün!

Yalnız bu, Özgül Sağdıç'a içinizi dökün anlamında değil, ona göre :)

Burda, Özgül Sağdıç'la ilgili GENEL düşüncelerinizi,görüşlerinizi,eleştirilerinizi, istek ve temennilerinizi biz fanlarla veya yazacaklarınızla ilgili makam ve kişilerce paylaşabilirsiniz. Özgül Sağdıç'la paylaşmak için Hasbihal başlığı mevcut.
Bu başlık farklı bir işlev görecek bir nevi pano işlevi görecek belki birşeylere katkısı,yararı olacak.
Bu bizlere bağlı. Bizim de fanları olarak Özgül Sağdıç İçin Birşeylere katkı sağlamamız gerek değil mi.

Mesela, Özgül Sağdıç'ın seçimlerine, oyunculuk hayatını yönlendirmeye, veya seçilmesine yönlendirilmesine.
Aklınıza gelebilecek herşeye... O'nun için iyi güzel ve hayırlı olan şeylerce katkı sağlayabileceğimiz herşey...
Diğer bir yandan Genel Görüş bildirme noktası, panosu da olabilir.

Haydi pamuk eller klavyeye :)

Özgül Sağdıç İçin...

En son elfida tarafından Ptsi Haz. 28 2010, 18:42 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi (Sebep : Güncelleme)
elfida
elfida
Admin
Admin

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 19479
Nerden Nerden : Özgül'üş.
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 178
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 33432

https://www.facebook.com/ozgulsagdicfan

Özgül Sağdıç Genel İç Dökme Merkezi Empty Geri: Özgül Sağdıç Genel İç Dökme Merkezi

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Mayıs 03 2010, 20:04

Ben Özgül ablayı her haliyle severim ama....
Şu kaş çatışı çok hoşuma gidiyor..
Özgül Sağdıç Genel İç Dökme Merkezi 309ujpf
Ömrümde böyle güzel kaş çatan biri görmedim valla.. Özgül Sağdıç Genel İç Dökme Merkezi 257803
Ve gözleri onun gözlerini anlatmaya kelimeler yetmez.. Özgül Sağdıç Genel İç Dökme Merkezi 125344
Bunun dışında gülüşü,masumluğu,ağlayışı bile çok tatlı :)
Canım ablam ya onun gibisi yok.. Özgül Sağdıç Genel İç Dökme Merkezi 125344
Onun gibi oyuncu görmedim..Gerçekten muhteşem birisi.. Özgül Sağdıç Genel İç Dökme Merkezi 125344

En son **BüsRa** tarafından Perş. Mayıs 06 2010, 17:45 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

Özgül Sağdıç Genel İç Dökme Merkezi Empty Geri: Özgül Sağdıç Genel İç Dökme Merkezi

Mesaj tarafından elfida Çarş. Mayıs 05 2010, 19:02

Duruşuyla bakışıyla kaş çatışıyla bambaşka... ...

He he hpyy

---

Bu arada söylemeden edemeyeceğim ya;
O kareyi bir aralar bir sitede avatar olarak kullanıyordum. O sırada Stv dizilerinden, oyuncularından habersiz birisinden mesaj geldi birden; ''Avatarındaki kişinin bakışlarını çok beğendim çok güzel, kim acaba?'' diye :)
Ben de kısaca tanıttım, kısaca dediysek birkaç paragraf etti herhalde. Napayım kelimelerle anlatılmıyor... Zaten en sonunda öyle dedim ''O anlatılmaz, yaşanır yaşatır...'' diye :) Birde konuşmamız esnasında ben; Bu Rojda bakışları Berfin daha masum bakar, dediğimde ''Berfin mi Rojda mı iki kişilik mi oynuyor'' demişti... Sahiden öyle iki kişilik hatta dolu dolu oynuyor ablamız... İşte böyle bir bakışıyla da insanı kendine hayran bırakıyor :) Başka söze ne hacet.

En son elfida tarafından Cuma Haz. 25 2010, 14:49 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
elfida
elfida
Admin
Admin

Kadın

Mesaj tarafından elfida Perş. Mayıs 06 2010, 12:19

Röportajda ne güzel yazılmış;

Tek Türkiye’nin Tatlı kızı, bazen yaramazlık yaptı, bazen aşırı şirindi. Bazen ağladı, bazen güldü. Onu ayıran bir özelliği vardı...

Bir çoğu üzgünlüğünü ifade etmek için ağlamak zorundaydı, bir çoğu mutluluğu dile getirmek için gülmeliydi. Ama o sadece gözleriyle yaşadığı duyguyu ekrana taşıyabildi! Berfin, üzgünken ağlamasa bile, onun o bakışları her şeyi anlatıyordu. Berfin sevinçliyken, tebessümüne bile gerek yok, güzel gözleri her şeyi ortaya koyuyordu.
elfida
elfida
Admin
Admin

Kadın

Mesaj tarafından Ramirez Cuma Mayıs 07 2010, 15:21

Özgül Abla İstanbul'da ama nerede???Off off dün içimi Büşra'ya döktüm.Dökmez olaydım tongue Artık buraya dökecem.Hema burayı saçma sapan şeylerle doldurmakta istemem.... Özgül Sağdıç Genel İç Dökme Merkezi 285879
Ramirez
Ramirez
Moderatör
Moderatör

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 8402
Nerden Nerden : İSTANBUL
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 61
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 24628

http://ozlemakinozu.net.tc/

Mesaj tarafından elfida Cuma Mayıs 07 2010, 15:54

Yok yok birşey olmaz sen bu başlığa dök içini hpyy
Ben sansürlerim gerekirse tongue
elfida
elfida
Admin
Admin

Kadın

Mesaj tarafından Ramirez Cuma Mayıs 07 2010, 16:46

Hehe temam...hpyy mesela Özgül Abla ahh ahhh....Çok seviyorum seni ben yaw hpyy Her şeyin herkesten çok farklı.Duruşun,gülüşün,ağlayışın,sevinişin,güzelliğin,tatlılığın,oyunculuğun her şey.....

Biliyorum sen de insansın hema sen çok ayrısın.(Pardon Özgül Sağdıç' a içimizi dökmeyecektik,Özgül Abla için içimizi dökecektik tongue ) Neysem Özgül abla çok ayrı olduğu için ona da anca ayrıca roller yakışır.Şekil A)Berfin...
Delal Berfinim Oyy Berfinim...Berfin,Özgül Abla'yla,Özgül Abla Berfin'le yaşam buluyor resmen... Özgül Sağdıç Genel İç Dökme Merkezi 15859
Ramirez
Ramirez
Moderatör
Moderatör

Kadın

Mesaj tarafından Cherry C.tesi Mayıs 08 2010, 13:45

Ramirez demiş ki:
İstanbul'da ama nerede???Off off dün içimi Büşra'ya döktüm.Dökmez olaydım tongue Artık buraya dökecem.Hema burayı saçma sapan şeylerle doldurmakta istemem.... Özgül Sağdıç Genel İç Dökme Merkezi 285879

ben galiba biliyorum nerde hpyy neyse niye öyle diyon şeyma ya ne dedim ben sanki hpyy hpyy hpyy
biyografiye gelince güzel olmuş özgül abladan da böyle cümleler beklerdim zaten insan 5 dk bile konuşsa eğlenceli biri olduğunu anlıyo
iyi kızdır severim özgülü ...
neyse bu kadar yeter içimi döktüğüm hpyy
Cherry
Cherry
S. Moderatör
S. Moderatör

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 11128
Nerden Nerden : Ankara
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 124
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 26991

Mesaj tarafından Ramirez C.tesi Mayıs 08 2010, 16:33

_BuSRa_ demiş ki:
Ramirez demiş ki:
İstanbul'da ama nerede???Off off dün içimi Büşra'ya döktüm.Dökmez olaydım tongue Artık buraya dökecem.Hema burayı saçma sapan şeylerle doldurmakta istemem.... Özgül Sağdıç Genel İç Dökme Merkezi 285879

ben galiba biliyorum nerde hpyy neyse niye öyle diyon şeyma ya ne dedim ben sanki hpyy hpyy hpyy
biyografiye gelince güzel olmuş özgül abladan da böyle cümleler beklerdim zaten insan 5 dk bile konuşsa eğlenceli biri olduğunu anlıyo

Biliyormusun ???? Görüşcez senle Büşra hpyy hpyy hpyy Ne demedin ki tövbee açtırma ağzımı hpyy
Biraz daha içini dökmenizi bekliyoruz Büşra Hanım....tongue
Ramirez
Ramirez
Moderatör
Moderatör

Kadın

Mesaj tarafından Cherry Ptsi Mayıs 10 2010, 15:06

Ramirez demiş ki:
_BuSRa_ demiş ki:
Ramirez demiş ki:

Biliyormusun ???? Görüşcez senle Büşra hpyy hpyy hpyy Ne demedin ki tövbee açtırma ağzımı hpyy
Biraz daha içini dökmenizi bekliyoruz Büşra Hanım....tongue

döktüm ya iyi kız dedim hoş sevimli tatlı daha ne diyim hpyy
Cherry
Cherry
S. Moderatör
S. Moderatör

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 11128
Nerden Nerden : Ankara
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 124
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 26991

Mesaj tarafından Ramirez Ptsi Mayıs 10 2010, 18:32

Anlat biraz daha bir şeyler bak Elif'e hiç susuyor mu??? hpyy Susturabilene aşk olsun hpyy (((Şaka hee )))) wink Ve bir soru sordum....
Ramirez
Ramirez
Moderatör
Moderatör

Kadın

Mesaj tarafından elfida Ptsi Mayıs 10 2010, 18:37

Sorunu başka yerde sor bakayım... Vallah sansürlerim tongue
Ona göre.

Yav ben şimdi birşeyler dökecek oldum ama unuttum... :)
elfida
elfida
Admin
Admin

Kadın

Mesaj tarafından Ramirez Salı Mayıs 11 2010, 16:27

Hehe temam temam hpyy

Kesin yine gelir aklına tongue
Ramirez
Ramirez
Moderatör
Moderatör

Kadın

Mesaj tarafından elfida Perş. Mayıs 20 2010, 13:45

Aha bak geligeldi... hpyy

''Hadi hadi... İç dökme merkezimize buyrun... Bol bol, dilediğinizce dökün. Özgül Sağdıç'a dair hiç birşey içinizde kalmasın .''

Biraz da reklam yapak ...

elfida
elfida
Admin
Admin

Kadın

Mesaj tarafından Ramirez Çarş. Ağus. 25 2010, 13:45

Şu an içimdekileri anlatmak zor ablacığım.Beni çok mutlu ettin sebebini zaten biliyorsun ... Bize verdiğin değeri,bizimle olduğunu çok güzel ve daha da öte gösterdin.Sevincimi anlatmam mümkün değil.Seni çok seviyorum.Ve sevgimi gösterebilmeye çalışıyorum.Gerçek anlamda görebilmene de çok sevindim.Daima bizimle kal ablacığım çok çok kocaman kocaman seviyorum-uz seni... qas
Ramirez
Ramirez
Moderatör
Moderatör

Kadın

Mesaj tarafından elfida Çarş. Ağus. 25 2010, 13:48

Özgül Ablaya dök demedik dimi hpyy seni seni...
elfida
elfida
Admin
Admin

Kadın

Mesaj tarafından kedicik Çarş. Ağus. 25 2010, 13:51

aa bu başlığı yeni gördüm hpyy
hımm bende döküyüm o zaman hpyy

Özgül abla iyiki tek türkiyede oynamış o zaman seni tanımam imkansız gibi bir şey olacaktı :)
Onun yüzünün güldüğü an benim mimiklerimde oynamaya başlıyor onun ağladığını gördüğüm zaman(dizide de olsa) içimi bir hüzün kaplıyor..
gözlerine baktığım zaman gördüklerimi sonra kalbimden geçenleri kelimelere kağıtlara sığdıramıyorum..
Sanki ablamı yıllardır tanıyor gibiyim iyiki varsın ablacım :)
iyiki tanımışım onu :)
kedicik
kedicik
Moderatör
Moderatör

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3797
Nerden Nerden : kırıkkale
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 78
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 20523

Mesaj tarafından Ramirez Çarş. Ağus. 25 2010, 13:56

elfida demiş ki:Özgül Ablaya dök demedik dimi hpyy seni seni...

Ne yapayım içimdekileri nereyi yazacağımı şaşırdım hpyy Çok mutluyum buraya döküyorum o zaman hpyy
Ramirez
Ramirez
Moderatör
Moderatör

Kadın

Mesaj tarafından elfida C.tesi Ağus. 28 2010, 02:03

Gece gece aklıma düştü Özgül Ablaa. Gerçi hiç çıkmıyor ki, rüyalarda bile hep o. Özgül Sağdıç Genel İç Dökme Merkezi 410466
Geçenlerde tanıdığın birine Özgül Abla diye seslendiğimi hatırlıyorum, hoş onun da isminin sonu gül ile bittiği için bi anda olmuştur belki ama, çok hoş bi durumdu doğrusu Özgül Sağdıç Genel İç Dökme Merkezi 257803 .Önüme gelene Özgül Abla dicem galiba ben Özgül Sağdıç Genel İç Dökme Merkezi 397513
Naptın tatlı ablam bize :) cık cık cık bu kadar candan öte olma öyle canımızdan bi parça olma yaa Özgül Sağdıç Genel İç Dökme Merkezi 125344 .

''Küçük dünyamda senin yerin çok büyük Özgül Ablacığım'' Özgül Sağdıç Genel İç Dökme Merkezi 380553
elfida
elfida
Admin
Admin

Kadın

Mesaj tarafından musty_1905 Ptsi Kas. 08 2010, 18:38

Kısaca şu kadarını söylemem lazımki;gülümsenin bu kadar yakıştığı bir başka insan daha görmedim ben,bunu tüm samimiyetimle söylediğime emin olabilirsiniz (: Özgül hanımın gülüşünde ayrı bir sıcaklık ve letafet var gerçekten (:
musty_1905
S. Moderatör
S. Moderatör

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3298
Nerden Nerden : Sakarya
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 50
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 19694

- Similar topics