Özgül Sağdıç Fan Sitesi

Join the forum, it's quick and easy

Özgül Sağdıç Fan Sitesi
Özgül Sağdıç Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Özgül Sağdıç ve Tiyatro/Sinema/Dizi... Hangisi?

4 posters

Özgül Sağdıç için; Tiyatro mu? Sinema mı? Tv Ekranı mı?

Tv

Sinema

Tiyatro

Sonuçları Gör

Özgül Sağdıç ve Tiyatro/Sinema/Dizi... Hangisi? Empty Özgül Sağdıç ve Tiyatro/Sinema/Dizi... Hangisi?

Mesaj tarafından elfida C.tesi Tem. 03 2010, 14:30

Sizce Özgül Sağdıç için; Tiyatro Perdesi mi, Beyaz Perde mi yoksa Tv Ekranı mı daha iyi, hayırlı... Olur?
Ve siz o'nu ağırlıklı olarak hangisinde görmeyi tercih edersiniz? Vs. vs.

En son elfida tarafından Ptsi Tem. 26 2010, 19:25 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
elfida
elfida
Admin
Admin

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 19479
Nerden Nerden : Özgül'üş.
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 178
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 33447

https://www.facebook.com/ozgulsagdicfan

Özgül Sağdıç ve Tiyatro/Sinema/Dizi... Hangisi? Empty Geri: Özgül Sağdıç ve Tiyatro/Sinema/Dizi... Hangisi?

Mesaj tarafından elfida C.tesi Tem. 03 2010, 14:42

Özgül Abla tiyatro kökenli bir oyuncu olduğu için tiyatro onsuz o tiyatrosuz olmaz diye düşünüyorum kesinlikle. Ama izleyicilere ve daha geniş kitlelere ulaşabilmesi açısından her zaman için Tv ekranlarında, dizi ve reklam oyuncusu olarak görmek daha iyi olur diye de düşünüyorum, ve öyle temenni ediyorum. Yani 'ağırlığın' Tv ekranları üzerinde olması kanaatindeyim. Onun dışında kaliteli bir sinema oyuncusu da olacağından hiç şüphem yok. Umarız her halükarda bu bağımız kopmaz onunla :) ...Ve esasında Tv'de bu bağ daha kuvvetli olur. Malum, tiyatrodan her insan ulaşamıyabilir, sinema da o kadar çoğunlukta bir yer kaplamaz, o yüzden Tv ekranlarından ağırlıklı olarak hep beraber olalım, ne tv ekranları ne de bizler onsuz öksüz kalmasın.
Ve bu güzel insan için herşeye rağmen herşeyin en hayırlısı olsun... qas
elfida
elfida
Admin
Admin

Kadın

Özgül Sağdıç ve Tiyatro/Sinema/Dizi... Hangisi? Empty Geri: Özgül Sağdıç ve Tiyatro/Sinema/Dizi... Hangisi?

Mesaj tarafından Cherry C.tesi Tem. 03 2010, 14:55

bence tiyatro çünkü asıl oyuncu kendini tiyatroda belli eder.
sinemada canlı performans olmadığı için aynı sahneyi tekrar tekrar çekebilirler ama tiyatro da öyle bişi yok canlı performans
Cherry
Cherry
S. Moderatör
S. Moderatör

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 11128
Nerden Nerden : Ankara
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 124
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 27006

Mesaj tarafından elfida C.tesi Tem. 03 2010, 15:01

Evet işte başarısı da ordan geliyor zaten...
Ama biz garip izleyiciler açısından Tv'ye ağırlık vermesi daha iyi olur bence Özgül Sağdıç ve Tiyatro/Sinema/Dizi... Hangisi? 20453
Yine de Tiyatro'yu boşlasın demiyorum zaten, başarısına başarı katar. Ama ağırlığı da ekranlara versin istiyorum, hem dediğim gibi böyle daha geniş kitlelere hitap etmiş olur. Yani tiyatroyu kaç kişi izleyebiliyor ki, zaten ülkemizde tiyatroya falan rağbeltler azalmış durumda... Herkes Tv tercih ediyor, sinema filmleri bile tv'den izleniyor. Özgül Sağdıç ve Tiyatro/Sinema/Dizi... Hangisi? 905413 Bilemiyorum... Aa en iyisi 3'ü bir arada olsun, ne beyaz perde ne tiyatro sahnesi ne de tv ekranları onsuz öksüz yarım kalmamış olur. Özgül Sağdıç ve Tiyatro/Sinema/Dizi... Hangisi? 410466 Oyy oyy oyy Özgül Sağdıç ve Tiyatro/Sinema/Dizi... Hangisi? 257803 Neyse dediğim gibi, 3'ü bir arada ama Tv daha fazla... :)
elfida
elfida
Admin
Admin

Kadın

Mesaj tarafından Cherry C.tesi Tem. 03 2010, 15:06

kendimizi düşünecek olursak tv tabii ki
çünkü tiyatro yu dediğin gibi herkes izleyemiyo turne de olmuyo özgül ablanın. bazı oyuncular şehir şehir geziyo tiyatro için özgül abla da gezse keşke ...
sinemaya gelince sinema filminde oynamasını isterdim.
tv de sadece biz izliyoruz ama sinema filminde dublajla bir sürü ülke izliyo
kendi sesi olmasa da görüntüsü yetiyo hpyy
tek türkiye araplara kadar ulaşmış özgül ablanın arapça dublajını merak ediyorum ben hpyy afişleri gördüm resmi sitesini gördüm arapların ama sesini duyamadım daha ...
Cherry
Cherry
S. Moderatör
S. Moderatör

Kadın

Mesaj tarafından Ramirez C.tesi Tem. 03 2010, 15:08

Nescafe gibi 3ü bir arada hpyy
3ünü de elinden çevirir tongue
Ramirez
Ramirez
Moderatör
Moderatör

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 8402
Nerden Nerden : İSTANBUL
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 61
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 24643

http://ozlemakinozu.net.tc/

Mesaj tarafından elfida C.tesi Tem. 03 2010, 15:16

Herhalde yani... Özgül Sağdıç ve Tiyatro/Sinema/Dizi... Hangisi? 15859 Özgül Sağdıç bu, evvelallah girip de başaramayacağı iş yoktur Hapyy

_BuSRa_ demiş ki:kendimizi düşünecek olursak tv tabii ki
çünkü tiyatro yu dediğin gibi herkes izleyemiyo turne de olmuyo özgül ablanın. bazı oyuncular şehir şehir geziyo tiyatro için özgül abla da gezse keşke ...
sinemaya gelince sinema filminde oynamasını isterdim.
tv de sadece biz izliyoruz ama sinema filminde dublajla bir sürü ülke izliyo
kendi sesi olmasa da görüntüsü yetiyo hpyy
tek türkiye araplara kadar ulaşmış özgül ablanın arapça dublajını merak ediyorum ben hpyy afişleri gördüm resmi sitesini gördüm arapların ama sesini duyamadım daha ...

Aa dur onu siteden paylaşalım... Özgül Ablanın başarısı araplara kadar ulaştı diye... :)
Ben izlemiştim. Videosunu da eklerim. :) Sinema filmi gibi birşey olmuştu zaten, o etkiyi yaratmış gördüğüm kadarıyla... Allah bilir oralarda ne gibi yankılar uyandırmıştır :) ...İnşaallah hakiki kaliteli bir sinema filmiyle de tee dünyanın öbür ucuna kadar ulaşır. O günleri de görürürüz :) Sinema filmi de şart o yüzden. En kısa zamanda bekliyoruz haaa... :) Hayırlısıyla.

Tv'ye gelince, aslına bakarsan sadece kendimizi düşünerek de değil, genellikle tv'den daha çok kitleye ulaşıyor ya o yüzden hem onun açısından hem biz garipler açısından daha iyi olur dye düşünüyorum... Ama hayırlısı neyse yine de o olsun diyelim. Ve bizim gözümüz kulağımız hep her yerde Özgül Sağdıç'ta Özgül Sağdıç'la olsun :)

elfida
elfida
Admin
Admin

Kadın

Mesaj tarafından Cherry C.tesi Tem. 03 2010, 15:19

aaa video da ekle kesin dublajı çok merak ediyorum
ben eklerdim de resim falan siteyi kaybettim aklımda da tutamazdım arapçaydı hpyy
neyse ben tiyatro dedim hpyy
Cherry
Cherry
S. Moderatör
S. Moderatör

Kadın

Mesaj tarafından elfida C.tesi Ağus. 28 2010, 02:21

Hepsine, Özgül Sağdıç kalitesine Özgül Sağdıç ile varım Özgül Sağdıç ve Tiyatro/Sinema/Dizi... Hangisi? 410466 varız her daim. Özgül Sağdıç ve Tiyatro/Sinema/Dizi... Hangisi? 125344

Sadece dizi oyuncusu olmasına da karşıyım, hepsi ve daha fazlası yaraşır Ö.S kalitesine. Özgül Sağdıç ve Tiyatro/Sinema/Dizi... Hangisi? 15859

Zaten Özgül Abla da oyunculuğun sırf dizilerle sınırlandırılmaması gerektiğini düşünen birisi, e bende katılıyorum bunaa. Böyle düşünmesi çok iyi, kalitesinin de belirtilerinden biri. Yani o'nun için de dizi demek herşey demek değil, dizi için kendinden geçmek de. En iyisi bu gerçekten. Sırf diziler uğruna herşeye boyun eğip kendinden daha doğrusu kalitesinden geçenlerden de değil yani. Kısacası çizgisini, kalitesini koruduğunu koruyacağını da gösteriyor bu. Biz zaten görüyoruz görmeye de devam edeceğiz, ama, işte. Ya kalite işte kalite, bu noktada diyecek birşey bulamıyorum artık. Ne diyeceğimi de şaşırdım ama anladınız Özgül Sağdıç ve Tiyatro/Sinema/Dizi... Hangisi? 926178 .Sürekli Tv'de görelim diye de can atmıyorum artık. Sürekli ve sadece Tv'de dizilerde görmek kalitesini göstermeyeceğine göre. Özgül Sağdıç ve Tiyatro/Sinema/Dizi... Hangisi? 125344 Neyse Özgül Sağdıç ile kaliteye her daim her yerde varız işte.

Şimdilik bu kadar acizane düşüncelerim. Özgül Sağdıç ve Tiyatro/Sinema/Dizi... Hangisi? 926178 Daha fazlası için Özgül Sağdıç'a bakıp görmek gerek. Her zaman her yerde Özgül Sağdıç ile kalın kalitenin ve farkın farkına varın. Ee ne demişler ''Farkı farklılar yaratır'' .(Bu birşeyin sloganıydı ama neyse,farklılar kategorisine Özgül Abla da dahil olduğu için o'nun için de geçerli) Özgül Sağdıç ve Tiyatro/Sinema/Dizi... Hangisi? 125344
elfida
elfida
Admin
Admin

Kadın

Mesaj tarafından Ramirez C.tesi Ağus. 28 2010, 14:32

Tiyatro olsun da geç saatte olmasın hpyy (Çok mu bencilim ne Özgül Sağdıç ve Tiyatro/Sinema/Dizi... Hangisi? 754564 )
Ramirez
Ramirez
Moderatör
Moderatör

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 8402
Nerden Nerden : İSTANBUL
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 61
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 24643

http://ozlemakinozu.net.tc/

Mesaj tarafından melike_berfin Paz Ekim 03 2010, 00:38

bence özgül ablamiz Tv'de oynamali smile
melike_berfin
melike_berfin
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 75
Nerden Nerden : Almanya
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 2
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 15031

- Similar topics