Özgül Sağdıç Fan Sitesi

Join the forum, it's quick and easy

Özgül Sağdıç Fan Sitesi
Özgül Sağdıç Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TRT Haber Oto Heyecan Programının konuğu Özgül Sağdıç! (3 Kez)

+4
Ramirez
ferruhi
Cherry
elfida
8 posters

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

TRT Haber Oto Heyecan Programının konuğu Özgül Sağdıç! (3 Kez) Empty TRT Haber Oto Heyecan Programının konuğu Özgül Sağdıç! (3 Kez)

Mesaj tarafından elfida Paz Ekim 03 2010, 11:29

Arkadaşlar size güzel bir haber;

Özgül Abla, 9 Ekim yani bu Cumartesi saat 13:20'de TRT Haber'de yayınlanacak olan Oto Heyecan adında bir programa konuk oluyor.

Aman ha kaçırmayınız :) Ekran başına kitleniniz mümkünse.
Bilginize ve ilginize sunarız ...

Özgül Sağdıç'la kalın... TRT Haber Oto Heyecan Programının konuğu Özgül Sağdıç! (3 Kez) 677716

En son elfida tarafından C.tesi Ocak 01 2011, 21:06 tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
elfida
elfida
Admin
Admin

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 19479
Nerden Nerden : Özgül'üş.
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 178
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 33450

https://www.facebook.com/ozgulsagdicfan

TRT Haber Oto Heyecan Programının konuğu Özgül Sağdıç! (3 Kez) Empty Geri: TRT Haber Oto Heyecan Programının konuğu Özgül Sağdıç! (3 Kez)

Mesaj tarafından Misafir Paz Ekim 03 2010, 11:39

Süper bi haber buuu :) Cumartesi olmasıda çok iyi olmuş :)
Kesinlikle izlicem...
Misafir
Misafir

TRT Haber Oto Heyecan Programının konuğu Özgül Sağdıç! (3 Kez) Empty Geri: TRT Haber Oto Heyecan Programının konuğu Özgül Sağdıç! (3 Kez)

Mesaj tarafından Cherry Paz Ekim 03 2010, 16:34

cumartesi diyince bi an korktum akşam 10 da olabilir diye
saati bana uyuyo bi aksilik olmazsa izlerim
Cherry
Cherry
S. Moderatör
S. Moderatör

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 11128
Nerden Nerden : Ankara
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 124
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 27009

Mesaj tarafından elfida Paz Ekim 03 2010, 16:38

**BüsRa** demiş ki:Süper bi haber buuu :) Cumartesi olmasıda çok iyi olmuş :)
Kesinlikle izlicem...

Hemde nasıl... Çok iyi gelecek gerçekteen :)
Gerçi canlı yayın olmayacak ama olsuun, gül yüzünü ekranda görelim yeter ki. Program da nasiplensin tabi :)

Eeh şimdi bu haberi görüp duyup bilipte, o gün o saatte ekrana, pardon Özgül Sağdıç'ın ışığına kilitlenmeyen kalmaz herhalde dimi... Nefessiz kalmak istemez kimse yani :) (bkz. nefes gibi muhtacız sana) TRT Haber Oto Heyecan Programının konuğu Özgül Sağdıç! (3 Kez) 926178

Şimdiden iyi seyirler mi desem ne desem :)
Neyse şıp diye bayılmayın da görünce. TRT Haber Oto Heyecan Programının konuğu Özgül Sağdıç! (3 Kez) 926178 (Ben kendi adıma korkuyorum çünkü:))

Bekliyoruz heyecanla... Sevgili Cumartesi TRT Haber Oto Heyecan Programının konuğu Özgül Sağdıç! (3 Kez) 926178
elfida
elfida
Admin
Admin

Kadın

Mesaj tarafından elfida Paz Ekim 03 2010, 17:50

Program hakkında nette ne var ne yok diye bir bakayım dedim, kanalın sitesinden program hakkında yalnızca bu bilgileri buldum. Zaten yeni başlamış bir programmış. Bu yayınlanacak olan da 3.Bölüm, ve konuğu da Özgül Sağdıç oluyor tabi. E bu özel ve güzel insanı da konuk ettikleri için şanslı olmalılar doğrusu. Ne güzel... Bizim açımızdan da tabi :) Eh tabi bu programa da yansır. Ay hiç tevazu göstermiyoruz bee TRT Haber Oto Heyecan Programının konuğu Özgül Sağdıç! (3 Kez) 410466 neyse latife yapıyorum tabi. Teşekkürler böylesi güzelliğe sebep olan herkese, şimdiden.

Gerçi burda konuğun Özgül Sağdıç olduğuna dair bir yazıya yer vermemişler ama biz yer veririz;
Nasılsa bizim kaynak en sağlamı; 1.Özel Şahıs TRT Haber Oto Heyecan Programının konuğu Özgül Sağdıç! (3 Kez) 926178

TRT Haber Oto Heyecan Programının konuğu Özgül Sağdıç! (3 Kez) Oto

Programın içeriğine bakınca merakta kaldım iyice, Özgül Abla'yı ne adına konuk ettiler acaba...

Ah sevgili cumartesi, seni hiç beklemediğim kadar çok bekliyorum biliyor musun. TRT Haber Oto Heyecan Programının konuğu Özgül Sağdıç! (3 Kez) 926178

Bu arada program 13:20 -13:55 arası.
Yarım saatten fazla, ışığımızla gözlerimiz kamaşıcak yani. TRT Haber Oto Heyecan Programının konuğu Özgül Sağdıç! (3 Kez) 125344

En son elfida tarafından Ptsi Ekim 04 2010, 09:10 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi (Sebep : Bir yanlışlık yapmışım da: İlk değil 3.Bölüm olacaktı :))
elfida
elfida
Admin
Admin

Kadın

Mesaj tarafından ferruhi Paz Ekim 03 2010, 20:30

Ne guzel bir haber bu :) Izlemeye calisacagim..Bizim TRT var ama cikar mi bilmiyorum. Olmazsa netten izlerim bir sekilde TRT Haber Oto Heyecan Programının konuğu Özgül Sağdıç! (3 Kez) 770422
ferruhi
ferruhi
Lider
Lider

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3096
Nerden Nerden : America
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 56
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 19128

http://larayelizsar.yetkinforum.com/

Mesaj tarafından elfida Ptsi Ekim 04 2010, 09:31

TRT'de yayınlanmaz sanıyorum, zaten TRT Haber ayrı bir kanalı, ancak ordan yayınlanır görüldüğü üzre.
Aman -izlemek isteyip de- izlemeyen kalmasın da TRT Haber Oto Heyecan Programının konuğu Özgül Sağdıç! (3 Kez) 410466

Bizde de şimdiye kadar ayarlı değildi ama hemen ayarlattım tabi TRT Haber Oto Heyecan Programının konuğu Özgül Sağdıç! (3 Kez) 257803 Kaçar mı...
Nasipse programı kayıt etmeyi ve ya ettirmeyi de düşünüyorum, izleyemeyen olursa ya resimlerden ya da direkt videodan yararlanır artk, inşaallah. TRT Haber Oto Heyecan Programının konuğu Özgül Sağdıç! (3 Kez) 926178 Benim çalışma yapmaya fırsatım olmaz belki ama yapabilenler de çalışmalarla şenlendirir artık buraları, benden söylemesi... TRT Haber Oto Heyecan Programının konuğu Özgül Sağdıç! (3 Kez) 31884 TRT Haber Oto Heyecan Programının konuğu Özgül Sağdıç! (3 Kez) 410466 TRT Haber Oto Heyecan Programının konuğu Özgül Sağdıç! (3 Kez) 926178 TRT Haber Oto Heyecan Programının konuğu Özgül Sağdıç! (3 Kez) 770422

En son elfida tarafından Cuma Ekim 08 2010, 13:22 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
elfida
elfida
Admin
Admin

Kadın

Mesaj tarafından Cherry Ptsi Ekim 04 2010, 13:10

trt haber mi ben trt sanıyodum
bizde var mı bilmiyorum yoksa mecbur netten bakacam hpyy
Cherry
Cherry
S. Moderatör
S. Moderatör

Kadın

Mesaj tarafından elfida Ptsi Ekim 04 2010, 17:39

Bende TRT'de (1 2 3 vs.) de yayınlanıyor sanıyordum ama yayın akışı farklı hepsinde...O yüzden tek adres TRT Haber :) Olmayanlar ayarlayıversin valla... TRT Haber Oto Heyecan Programının konuğu Özgül Sağdıç! (3 Kez) 31884 TRT Haber Oto Heyecan Programının konuğu Özgül Sağdıç! (3 Kez) 926178

Bu arada programa daha önce Tv'de rast gelen var mı? Program yeni başlamış ama bundan önce 2 bölüm daha yayınlanmış, bu cumartesi yayınlacak olan (Özgül Sağdıç'ın konuk olduğu)bölüm programın 3.Bölümü, 3.Haftası oluyormuş yani. Ben program yeni diye bu ilk bölümü sanmıştım TRT Haber Oto Heyecan Programının konuğu Özgül Sağdıç! (3 Kez) 754564 halbuki, ama öncesinde bir iki bölüm daha varmış... Neyse. Acaba program formatı nasıl, hem yeni bir program olduğu için hem de daha önceki bölümlerini izlemediğim için bilmiyorum... TRT Haber Oto Heyecan Programının konuğu Özgül Sağdıç! (3 Kez) 905413 İç mekan da mı dış mekan da mı yayın yapıyorlar (canlı yayın değil, önceden çekilip yeni bölüm halinde yayınlıyorlar), napıyorlar çok merak ediyorum doğrusu, ama neyse artık bekleyip göreceğiz ennn güzel haliyle 3.Bölümünde Özgül Sağdıç ile... TRT Haber Oto Heyecan Programının konuğu Özgül Sağdıç! (3 Kez) 410466 Hep beraber bekliyoruz. Değil mi? TRT Haber Oto Heyecan Programının konuğu Özgül Sağdıç! (3 Kez) 926178

Not: Program hakkında bir resim gördüm, program sunucusu dış mekanda yanında ya da sağında solunda işte bir araba, elinde de mikrofon vs. TRT Haber Oto Heyecan Programının konuğu Özgül Sağdıç! (3 Kez) 257803 (Aman Tanrım bu ne dikkat!) Neyse belki de dış mekandadır program diye bi izlenim verdi işte, merak :) Özgül Ablam nereye ayak bassa orayı mükemmel hale getirir zati. Bekliyoooz... TRT Haber Oto Heyecan Programının konuğu Özgül Sağdıç! (3 Kez) 397513
elfida
elfida
Admin
Admin

Kadın

Mesaj tarafından elfida Çarş. Ekim 06 2010, 14:40

Oto Heyecan’ın bu bölümünde Mehmet Polat ve Ergün Demir’le heyecanlı bir Gokart yarışına tanık olacaksınız. Geleceğe Dönüş Üçlemesi’nin efsane arabasıyla zamanda yolculuk yapacaksınız. Oto Heyecan ekibi ikinci el otomobil piyasasının nabzını tutuyor. Profesyonel test pilotları ve uzmanların hazırladığı oyuncu Cansu Kanlıkaya’nın sunduğu programda, her hafta en son model ve klasik otomobiller tanıtılıyor. Ünlülerin konuk olacağı ve gokart pistinde yarışacağı Oto Heyecan’da otomobil endüstrisindeki en son yenilikler, araç bakımları, uyulması gereken kurallar ve birbirinden renkli bölümler ekrana geliyor.

Geçen bölümlerden birine ait özet gibi birşey... hpyy Merakım ve iştahım arttı doğrusu.
Bakalım Özgül Sağdıç'lı Oto Heyecan nasıl olacak... TRT Haber Oto Heyecan Programının konuğu Özgül Sağdıç! (3 Kez) 125344 ...Mmm... TRT Haber Oto Heyecan Programının konuğu Özgül Sağdıç! (3 Kez) 410466

Özgül Sağdıç'lı program zamanı yaklaştığında da böyle bir özet çıkarırlar mı acaba. TRT Haber Oto Heyecan Programının konuğu Özgül Sağdıç! (3 Kez) 926178
Valla programla eş zamanlı heyecan vb. duygular da artıyor da. ...
elfida
elfida
Admin
Admin

Kadın

Mesaj tarafından Ramirez Cuma Ekim 08 2010, 06:37

Yarın program var ve özet yok mu ?
Ramirez
Ramirez
Moderatör
Moderatör

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 8402
Nerden Nerden : İSTANBUL
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 61
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 24646

http://ozlemakinozu.net.tc/

Mesaj tarafından Cherry C.tesi Ekim 09 2010, 04:22

Valla bugün bizimkiler dışarda programı izlemek için gitmiyorum onlarla
eve süper trt haber de ayarladım
tek yapmam gereken oturup program saatini beklemek ... :)
zaman da geçmiyo ya özledim özgül sağdıç, tvde görmüyoduk ne zamandır hpyy
Cherry
Cherry
S. Moderatör
S. Moderatör

Kadın

Mesaj tarafından elfida C.tesi Ekim 09 2010, 07:40

Bizim özetimiz bu;

Profesyonel test pilotları ve uzmanların hazırladığı oyuncu Cansu Kanlıkaya’nın sunduğu programda, her hafta en son model ve klasik otomobiller tanıtılıyor. Ünlülerin konuk olacağı ve gokart pistinde yarışacağı Oto Heyecan’da otomobil endüstrisindeki en son yenilikler, araç bakımları, uyulması gereken kurallar ve birbirinden renkli bölümler ekrana geliyor.

Hahehı Sabırsızlanıyorum ciddi ciddi... Üstelik saatler kaldı ya hu TRT Haber Oto Heyecan Programının konuğu Özgül Sağdıç! (3 Kez) 410466 Ohooyyy... Bir de izlemeye doyamazsam diye de korkuyorum ama Oto Heyecan'la bekliyorum Angel TRT Haber Oto Heyecan Programının konuğu Özgül Sağdıç! (3 Kez) 926178

TRT Haber Oto Heyecan Programının konuğu Özgül Sağdıç! (3 Kez) Untitle5d1

Sakın kaçırayım demeyin, Bu ışıktan kendinizi mahrum etmeyin smile

Not: Ekranlar da gül yüzü görsün biraz... TRT Haber Oto Heyecan Programının konuğu Özgül Sağdıç! (3 Kez) 125344
elfida
elfida
Admin
Admin

Kadın

Mesaj tarafından elfida C.tesi Ekim 09 2010, 08:02

_BuSRa_ demiş ki:Valla bugün bizimkiler dışarda programı izlemek için gitmiyorum onlarla
eve süper trt haber de ayarladım
tek yapmam gereken oturup program saatini beklemek ... :)
zaman da geçmiyo ya özledim özgül sağdıç, tvde görmüyoduk ne zamandır hpyy

İyi iyi hpyy En iyisini yaptın... Ben de öyle yaptım.
Yarım saatimi değer verdiğim birine ayırabilirim yani dimi :)

-
TRT Haber Oto Heyecan Programının konuğu Özgül Sağdıç! (3 Kez) 9419433292
Ehe Oto Heyecan'lıyım demiştiim... Ama Özgül Sağdıç'lı bi Oto Heyecan bu TRT Haber Oto Heyecan Programının konuğu Özgül Sağdıç! (3 Kez) 926178

Hadi şimdiden iyi seyirler... Sonra tekrar dilerim :)
elfida
elfida
Admin
Admin

Kadın

Mesaj tarafından elfida C.tesi Ekim 09 2010, 09:30

La la la gerçekten az kaldı... TRT Haber Oto Heyecan Programının konuğu Özgül Sağdıç! (3 Kez) 410466
Heyecandan bayılmazsak iyi :) Valla onu bilmem de bir büyü etkisi altına gireceğim kesin.
Sonrasında çabucak kurtulmam gerek bu etkiden ama bakalım mümkün olacakmı... Opss TRT Haber Oto Heyecan Programının konuğu Özgül Sağdıç! (3 Kez) 397513 Neyse.

Ne diyelim;

Saat 13:20 ile 13:55 arası Trt Haber'e Özgül Sağdıç ile kitlenmeniz dileğiyle...

İyi seyirler yeniden ve yeniden TRT Haber Oto Heyecan Programının konuğu Özgül Sağdıç! (3 Kez) 770422
elfida
elfida
Admin
Admin

Kadın

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Ekim 09 2010, 11:06

Ve bitti..! Angel
Gerçekten muhteşemdi ablamız...
1. de oldu :)
Program çok kısaydı ama mükemmeldi. TRT Haber Oto Heyecan Programının konuğu Özgül Sağdıç! (3 Kez) 15859
Ablamız da her zamanki gibi çok şirin çok sempatikti... :) TRT Haber Oto Heyecan Programının konuğu Özgül Sağdıç! (3 Kez) 380553
...
Yakında TRT'de sunuculuk yapıcakmış Özgül ablamız!! :) Çok ama çok sevindim...
Nasıl bir programda sunuculuk yapacak merak ediyorum
ve heyecanla bekliyorum... Hapyy
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Cherry C.tesi Ekim 09 2010, 11:13

tatlı kız özgül ...
özgül abla çok azdı programda daha fazla bekliyodum
bide böyle olacağını tahmin etmemiştim tartışma programı gibi bişi sanmıştım hpyy
neyse ne zamandır tv de görmüyoduk az da olsa iyi oldu :)
Cherry
Cherry
S. Moderatör
S. Moderatör

Kadın

Mesaj tarafından Ramirez C.tesi Ekim 09 2010, 11:33

Çok çok iyi oldu uykudan uyandığım da ışığıyla gözümü kamaştırdı.Süperdi süperr çok tatlı çok şirin fevkaladeydi.Yarışı kazandığında "Aman tanrım ilk defa 1.oldum" diyişi süperdi mimikleri falan hpyy ve Tv yi 1.30 da açmak zorunda kaldım.. tongue Kısa kısa yorumlayacağım programı ama bir kere daha izlemem lazım.Doyamadım ki....
Ramirez
Ramirez
Moderatör
Moderatör

Kadın

Mesaj tarafından kuzey C.tesi Ekim 09 2010, 12:13

tekrarını nerden izliycez arkadaşlar
kuzey
kuzey
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 5
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 0
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 15929

Mesaj tarafından elfida C.tesi Ekim 09 2010, 12:18

İzlemeyen çok şey kaybetmiştir diyorum. Kısa sürede ne mükemmellikler izledik öyle değil mi :)
Şahsen gördüklerimle duyduklarımla mest oldum. Beklediğimden de öteydi... Mükemmeldi! E Özgül Abla kendisi başlı başına bir mükemmellik örneği ama... Çok güzel düzenlenmiş program, beğendim. Başlangıçtaki o küçük şirin oyun, diyaloglar, yarış ve ödül anı, görüntüler vs. çok çok güzeldi, az ve özdü ama doyamadım doğrusu.

Özgül Abla'nın ışıltısından Tv camı çatladı zaten, hiç konuşmasa öylece tatlı tatlı(bkz. resim) baksa yeterliydi ama çok da güzel, duyduğumuzda ağzımızı kulaklarımıza vardıran şeyler söyledii. Ah evet evet şu program meselesi... Sanırım TRT ekranlarına sadece bugün kitlenmekle kalmıcaz... Çok güzel bir haber oldu bu, sabırsızlıkla bekliyoruz bir an önce. Özgül Abla'nın da on parmağında on marifet hani.
Sunucu oyuncu tiyatrocu go-kartçı :) ablamız canımız...

Neyse ne desek ki, çok güzel bir programdı. Tekrar tekrar izlemek isterim, umarım tekrarlarını yayınlarlar.
Ben telefon kamerası ile amatör çekimler yaptım ama napalım, internet ortamında bulunmuyor.
Elimizde bulunsun da iyi kötü.

TRT Haber Oto Heyecan Programının konuğu Özgül Sağdıç! (3 Kez) 09102010035mp4000048685
Canım canım canım... E boşuna can'ım da demiyorum-z kii!
Harikaydın be Özgül Abla! Seviyoruz seni TRT Haber Oto Heyecan Programının konuğu Özgül Sağdıç! (3 Kez) 410466 kocaman kocamaan...

Her zaman her yerde gözümüz gönlümüz seninlee... En az senin kadar olan güzellikler seninle olsun daima.
TRT Haber Oto Heyecan Programının konuğu Özgül Sağdıç! (3 Kez) 715714
elfida
elfida
Admin
Admin

Kadın

Mesaj tarafından Cherry C.tesi Ekim 09 2010, 12:20

pcden resim çekerdim de malesef abim aldı yoksa birsürü çekerdim iyi kalitede
neyse tekrarı olursa çekerim belki ...
saol amatör çekim için :)
Cherry
Cherry
S. Moderatör
S. Moderatör

Kadın

Mesaj tarafından Ramirez C.tesi Ekim 09 2010, 12:26

Aaa ben göremedim bu şekilde.Başlangıçtan resim heralde. Ah keşke kurduğum alarmı silmeseydim.Başka çeken olmadı mı yaw :/ Ben çekerdim de işte malum 1.30 dan itibaren izledim.Ve saniyesini kaçırmamak için telefonu almaya gidemedim.Saçları salıkken de çok şekerdi çookk tatlıydı..
Ramirez
Ramirez
Moderatör
Moderatör

Kadın

Mesaj tarafından elfida C.tesi Ekim 09 2010, 12:42

kuzey demiş ki:tekrarını nerden izliycez arkadaşlar

Tv'de tekrarlarını verirlerse ancak... İnternette izlemek mümkün olmaz sanıyorum. Çünkü ben önceki bölümlerine bile internette rastlamadım. Kayıt eden de yok galiba. Bakalım bu hafta yayın akışında tekrarını verirler mi. Verseler çok iyi olur, ben de yeniden izlemek isterim. TRT Haber Oto Heyecan Programının konuğu Özgül Sağdıç! (3 Kez) 926178

Neyse ben elimdeki videoları yükleyeyim en iyisi. Başlangıçtaki oyun sahnesi ve konuşmalar var, yarış ve ödül anını çekemedim... TRT Haber Oto Heyecan Programının konuğu Özgül Sağdıç! (3 Kez) 905413 İdare edicez :)

Ödül aldığı kısımlarda da bi tatlıydı ki... Zaten çatlayan Tv camını bi de ben elden geçirecektim az daha, zor tuttum kendimi :P Tü tü tü nazar değmesin ablamıza... Trt ekranları bundan sonra da onun enerjisi ve ışığıyla çatlayacak inşaallah :) .Bu arada süper enerjikti tebrik ediyorum, yarıştaki performansı için de ayrıca. TRT Haber Oto Heyecan Programının konuğu Özgül Sağdıç! (3 Kez) 15859
elfida
elfida
Admin
Admin

Kadın

Mesaj tarafından elfida C.tesi Ekim 09 2010, 12:52

-Televizyonlarda, ekranlarda TRT ile başlamak üzere olan bir işimiz var. Fakat ilginç olan bu sefer oyunculuk yapmıcam sunuculuk yapıcam, ilk tecrübe olacak, heycanlıyım...

Bizdee ... Başarılar ve güzellikler seninle olsun.

elfida
elfida
Admin
Admin

Kadın

Mesaj tarafından Ramirez C.tesi Ekim 09 2010, 13:01

Eliff başları var mı ? Süper o zaman TRT Haber Oto Heyecan Programının konuğu Özgül Sağdıç! (3 Kez) 398686 Ben çünkü İstanbulimpro dan itibaren izledim.Yarışı falan.O cümleyi de duydum.Sunuculuğu...öncesinde sunuculukla ilgili bir şey söyledimiki? Ve yarışta tek elini kaldırdı ya dehşetti resmen Hahehı sunucu da özgül zafer çığlıklarını atıyor dedi asdf Ödül alırken ki sahne gözümün önünden gitmiyor zaten.İlk defa 1.oluyorum demesi kupayı tutuşu sallarken böyle mi yapıyorlardı diyişi harikaydı yaw Angel
Ramirez
Ramirez
Moderatör
Moderatör

Kadın

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

- Similar topics