Özgül Sağdıç Fan Sitesi

Join the forum, it's quick and easy

Özgül Sağdıç Fan Sitesi
Özgül Sağdıç Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tek Türkiye Piknikte Buluştu

Tek Türkiye Piknikte Buluştu Empty Tek Türkiye Piknikte Buluştu

Mesaj tarafından elfida Paz Mayıs 16 2010, 15:10

Eskilerden bir haber... Sitemizde mevcut olmadığı için eklemek lazım dedim.

Tekk Türkiye Piknikte Buluştu. E piknikte ÖZGÜL Sağdıç'sız olmazdı herhalde :)

---

Tek Türkiye Piknikte Buluştu 1jn974

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Tek Türkiye dizisinin oyuncuları ile birlikte Tek Türkiye Pikniği’ne katıldı. Dizinin milli birlik ve beraberliğe katkı yaptığını kaydeden Başkan Akyürek, Tek Türkiye dizisinde sanatın Türkiye için yapıldığını vurguladı. Dizinin yapımcısı Salih Asan ise, çekimlerin Konya’da yapılmasında ulaşım ve mekanların güzelliği ile insanlardan gördükleri desteğin etken olduğunu ifade etti.

Tek Türkiye dizisi oyuncuları ile yüzlerce davetlinin katıldığı piknik öncesi konuşan dizinin yapımcısı Salih Asan, dizide Türkiye’nin yıllardır kanayan yaralarına parmak basıldığını belirterek, “Dağa çıkma düşüncesinde olan bir gencimizi bu düşüncesinden vazgeçirebilirlersek üzerimize düşeni yapmış olacağız” dedi.
Dizinin Konya’da çekilmesinin nedenlerini de açıklayan Asan, Konya’nın ulaşım sorunu yaşamayan büyük bir şehir olmasının, dizinin çekildiği mekanların güzelliğinin, şehrin Devlet Tiyatrosu’na sahip olmasının ve insanların yardımseverliğinin etken olduğunu vurguladı.
Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek de, Tek Türkiye dizisinin milli birlik ve beraberliğe katkı yaptığını kaydederek, dizinin Konya’da çekilmesinin Konya adına önemli olduğunu ifade etti. Sanatın sanat için mi insan için mi olduğunun hep tartışıldığını belirten Başkan Akyürek, “Tek Türkiye dizisinde sanat Türkiye için yapılıyor. Çünkü başka Türkiye yok. Dizide emeği geçenleri tebrik ediyor, başarılar diliyorum” dedi.
Konuşmaların ardından Abdullah Aymaz İlköğretim Okulu öğrencilerinin oluşturduğu mehter takımı kısa bir gösteri yaptı. Daha sonra dizi oyuncuları vatandaşlarla sohbet ederken, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, dizi oyuncularına çeşitli hediyeler verdi.

Tek Türkiye Piknikte Buluştu Tek1yp9
elfida
elfida
Admin
Admin

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 19479
Nerden Nerden : Özgül'üş.
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 178
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 33825

https://www.facebook.com/ozgulsagdicfan

Tek Türkiye Piknikte Buluştu Empty Geri: Tek Türkiye Piknikte Buluştu

Mesaj tarafından elfida Çarş. Mayıs 19 2010, 18:16

Ben de isterdim ben de... :)

Pikniği mi? Hayır. Yemekleri mi? Hayır.

Özgül Ablamı be ... Ona baksam onu görsem zaten doyardım vallah ...
İp mip atlardık top oynardık salıncak sallanırdık falan filan... (Hayal kurmak gibisi yok :))
elfida
elfida
Admin
Admin

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 19479
Nerden Nerden : Özgül'üş.
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 178
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 33825

https://www.facebook.com/ozgulsagdicfan

- Similar topics