Özgül Sağdıç Fan Sitesi

Join the forum, it's quick and easy

Özgül Sağdıç Fan Sitesi
Özgül Sağdıç Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Berfin ve Sonrası...

Berfin ve Sonrası... Empty Berfin ve Sonrası...

Mesaj tarafından elfida Ptsi Mayıs 03 2010, 18:37

Özgül Ablamız oyunculuk hayatında çok önemli bir evreyi geçirdi. Berfin evresi... Berfin'den öncesi ve sonrası durumu hakim resmen. Ve bundan sonraki olacak projeleri ve oynayacağı karakterler de kendi kalitesine de yakışır bir şekilde öyle bir kaliteli öyle bir iddialı olsun ki benim bu konuda var olan önyargımı kırsın =)

Evet benim bir önyargım var; Özgül abla'nın oynadığı, oynayacağı karakterlerin içersinde Berfin'den daha özel Berfin'den daha çok seveceğim, benimseyeceğim biri daha olmadı olamaz... Diye =)

İşte bu önyargımdan gelecek zamanlarını silecek bir sanat hayatı bekliyorum. İnşaallah Özgül ablamızı sanat hayatı boyunca nice Berfin'ler bekliyordur...

Ve evet sadece gelecek önyargımı;
''Şu ana'' kadar oynadığı karakterler içersinde Berfin'den daha özeli ''olmadı''. Ama ''oynayacağı'' karakterler içersinde ''olmalı'' ''olacak'' ... Diye =)

Çünkü gerçekten şu zamana kadar öyle oldu, Berfin en özeli... En iyisi... Özgül abla içinde eminim ki öyledir. Berfin ne kadar şanslı bir karakterse Özgül ablada Berfin'e Tek Türkiye dizisiyle kavuştuğu için o kadar şanslı, ve tabii biz de çok şanslıyız, Özgül Sağdıç ismini Berfin ile tanıdık sevdik, bağlandık diye... Aslında şans da değil nasip, Kader =) Kaderinde Tek Türkiye'nin Berfin'iyle yükselmek var olan ışığını farkettirmek varmış Özgül Ablam. Tabii bizler içinde senin o var olan ışığını farketmek varmış... Nasıl daha önce farkına varamadım diye ben kendime çok kızıyorum mesela. Tek Türkiye'den sonra da kendine kızan nice yapımcılar olmuştur buraya yazıyorum =) İşte bu yüzden sendeki ışık, ekranlardan tüm dünyaya yansıyacaktır muhakkak. Ve nice Berfin'ler peşini bırakmayacak Özgül Ablam. Bende de önyargı falan kalmayacak =)

Aslında Berfin'de Tek Türkiye'de ÖZELliğini hep koruyacak... Herkes için herşey için... Özgül Sağdıç ismi Berfin ile Tek Türkiye ile özdeşleşmiş durumda ve bu Özgül Ablanın sanat hayatı boyunca hep böyle olacaktır. O'nun içinde hep en özeli hep en iyisi olacaktır... Benim için de bir yerde hep öyle olacak ama daha nice Berfin'ler bekliyorum ben... Ve Özgül Ablam, sadece kendisi de benim için hep en özel olarak kalacak... En özel eeeenn... Oynadığı oynayacakları karakterleri de bi tarafa bırakıp bakıyorum ve böyle diyorum, daha ekrandan o ışığı içinin güzelliği bana kadar yansıyor... Daha ne olsun =)

Güzelliklerle dolu Ablam benim, bahtın da tüm hayatında hep güzel olsun o gül yüzün hep gülsün... Berfin'den öncesinden yoktuk biz, ama Berfin'den sonrasında artık hep seninleyiz. Sen de Zirvedesin, öyle kalacaksın.

Evet evet tüm bu durumu Berfin'den öncesi ve sonrası iyi tanımlıyor.

Görelim bakalım Berfin'den sonrasını... En muhteşem şekilde.
elfida
elfida
Admin
Admin

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 19479
Nerden Nerden : Özgül'üş.
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 178
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 33822

https://www.facebook.com/ozgulsagdicfan

- Similar topics