Özgül Sağdıç Fan Sitesi

Join the forum, it's quick and easy

Özgül Sağdıç Fan Sitesi
Özgül Sağdıç Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kollama Bölüm Analizleri

+3
huriye
Ramirez
fatih_80
7 posters

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

Kollama Bölüm Analizleri - Sayfa 2 Empty Geri: Kollama Bölüm Analizleri

Mesaj tarafından ferruhi Paz Kas. 29 2009, 01:46

Bu bolum icin analizimi yapayim hpyy cunku cok guzeldi!

Bu bolumu cok begendim, bu sezonun en guzel bolumlerinden diyebilirim.
Kacis sahneleri: Yigit, Memduh, Necip cok heyecanliydi. 2 kisi 1 adami yakalayamadilar Kollama Bölüm Analizleri - Sayfa 2 68610 Ama Necip gordu Yigit'i..Oyle uzuldu ki amirim.. uzgun Tam ates edecekken hemde. Sonra Yigit Golgeyi iyice dovuyor..Sevindim orda
Bu pkeastan da korkulurmus. Hemen suphelendi Karahan'dan hem de sadece Pisagorla konusmasindan. Karahan daha dikkatli olmaliydi bence Kollama Bölüm Analizleri - Sayfa 2 905413 .. Sonra Merd Iven'i de gorduler..Pkeas ve Pisagor ondan intikam alacaklardir; Yigiti onu oldurtecekler..Oyle bir sey olmadan Necip kurtarmali Yigiti..
Necibin pkeas, kaya minik, angelica, arat ve digerlerinle konusmasini cok begendim..Necibin konusmasi cok hosuma gidiyor..anlamli..Sonra Memduh onun elini opmek istedi Kollama Bölüm Analizleri - Sayfa 2 76731
Ranayla Memduh sahneleri cok sekerdi; en guzel sahnelerdendi.. Sinemada mesela Kollama Bölüm Analizleri - Sayfa 2 397513
Sabitle Necip bulustugu sahneyi de seviyorum; muhtesem ikililer.. Kollama Bölüm Analizleri - Sayfa 2 15859
Sonra son sahneler; pazarlik yapacaklari an..Bildim ben Necibin belgeyi onlara vermeyecegini Sonra bayagi gulduler arabada Athena da tam bombaliyacakken.....Kafasina silah dayaniyor...ve gelecek haftayi beklemek zorundayiz Kollama Bölüm Analizleri - Sayfa 2 33037
ferruhi
ferruhi
Lider
Lider

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3096
Nerden Nerden : America
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 56
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 19500

http://larayelizsar.yetkinforum.com/

Mesaj tarafından ferruhi C.tesi Ara. 05 2009, 14:51

Karahan'in olumune o kadar cok uzuldumki Kollama'da ilk defa bir karakter icin boyle uzuldum..Karahan'in Kollama'da oynamaya devam etmesini isterdim ama olmadi maalesef Umarim onu STV'de goruruz..Olumunde Merd Iven'le konusmasi acikliydi..Gozlerim doldu..Merd Iven yemin etti ki, onlardan intikam alacak

Yigit'ten de artik gicik almaya basladim..Ne oyle ya? Oyle saf olmus ki Herkese sinirleniyor, dovuyor, ne biliyem ne

Sabitle Melikenin kavga etmeleri guzeldi..

Ranayla Memduh sahnelerini unutmayim..Cok guzeldi..Ne guzel bir evlenme teklifi oyle..Eminim evlenince mutlu olurlar..Memduh cok komikti

Gunlugu Melike aldi ve Yigitte onu Turkucu aldigini zannediyor..Bu olmadi simdi..Her sey guzel gitmisken.. Simdi kendi babasini oldurmeye daha da sansi var..

Acikcasi ben melikeyi neden oldurmek istediklerini anlamadim.. Pkeas kiskaniyormu ve ya basarisiz oldugu icinmi? Onu oldureceklermis O da mi diziden cikacak..sonra dizinin tadi tuzu kalmaz
ferruhi
ferruhi
Lider
Lider

Kadın

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Ara. 05 2009, 17:38

bende yapıyım hpyy

Bu bölüm Çok güzeldi..

En çok Rana & Memduk sahnesine bittim (herzamanki gibi)
evlenecekler inşallah Rana evet derse tabi ki diyecek
Neyse..
Melike (Athena) nın yaptığı hiç iyi olmadı günlüğü vermemeliydi ve o resimleri çekmemeliydi.. ama yaptı
Melike nin öleceği şeye gelince.. bence ölmeyecek baş rol oldu nerdeyse ölürse olmaz gibi
bunuda geçelim Pisagoru ben hiç beğenmiyorumya çok gıcık bir adam ama rolü iyi yapıyor başarılı bir oyuncu yani...

Her zaman böyle Bölümler olur inşAllah bu bölüm süperdi ... Kollama Bölüm Analizleri - Sayfa 2 770422
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Ramirez C.tesi Ara. 05 2009, 17:52

Ben bu bölümün Üsküdara doğru giderken bir otel vardı orada çekildiğini fark etttim adı da galiba Saruhan Oteldi
Ramirez
Ramirez
Moderatör
Moderatör

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 8402
Nerden Nerden : İSTANBUL
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 61
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 25018

http://ozlemakinozu.net.tc/

Mesaj tarafından ferruhi C.tesi Ara. 05 2009, 17:53

ramirez demiş ki:Ben bu bölümün Üsküdara doğru giderken bir otel vardı orada çekildiğini fark etttim adı da galiba Saruhan Oteldi
Gercektenmi? Nerden bildin peki
ferruhi
ferruhi
Lider
Lider

Kadın

Mesaj tarafından Ramirez C.tesi Ara. 05 2009, 17:57

ferruhi demiş ki:
ramirez demiş ki:Ben bu bölümün Üsküdara doğru giderken bir otel vardı orada çekildiğini fark etttim adı da galiba Saruhan Oteldi

Biliyodum o otelide o yüzden tongue Üsküdara giderken hep görürüm.Hatta sahne de şöyleydi galiba.Pikeas yemeğe davet etmişti.Balıl yiceklerdi.Necip geldi masaya filan.Yusuf Yüzlüde çekilmişti bi kere tongue
Ramirez
Ramirez
Moderatör
Moderatör

Kadın

Mesaj tarafından ferruhi C.tesi Ara. 05 2009, 18:07

ramirez demiş ki:
ferruhi demiş ki:

Biliyodum o otelide o yüzden tongue Üsküdara giderken hep görürüm.Hatta sahne de şöyleydi galiba.Pikeas yemeğe davet etmişti.Balıl yiceklerdi.Necip geldi masaya filan.Yusuf Yüzlüde çekilmişti bi kere tongue
Hmm..Evet hatirladim o sahneyi..Istanbul'da yasamak iyimis desene hpyy
ferruhi
ferruhi
Lider
Lider

Kadın

Mesaj tarafından Ramirez C.tesi Ara. 05 2009, 18:37

evette bi işe yaramadıki çekilirken görmedim
Ramirez
Ramirez
Moderatör
Moderatör

Kadın

Mesaj tarafından ferruhi C.tesi Ara. 12 2009, 17:12

Muazzam, muhtesem bir bolumdu!

-Ilk sahnede gercekten dugun oldugunu zannetmistim..Dedimki ne acaip daha ozetten bisey olmadiki? Ama sonra o adam Melikeye silahla vurunca dedimki bu kesin ruya..Ve oyle cikti

-Melike bayagi guzeldi bu bolum..Ne biliyim her zaman guzelde bu sefer cok guzeldi.. :)
-Yigitin Halimenin mezarina gitmesi duygusaldi..Uzuldum orada:( Replikleri yazmaya calisacacagim

-Turkucuyle konusmasi duygusaldi..Ogrenince Merd Iven tuhaf davrandi, saskindi..Tabi, normal bisey gokte aradiklarini yerde buldular..Ogluna oyle bir sarildiki, aglayacaktim nerdeyse.. uzgun Ama keske hemen soyleseydi..Telefonun yuzunden olmadi maalesef..(Su telefon numarasindan baska bisey yokmu?artik alistik. :roll: )

- Merd Iveni kacirdiklari sahne uzuldum..Iskencedede..ama Pisagorla konusmasi cok komikti "Seni kokundan tanidim, hala domuz gibi kokuyorsun" Lol Oglu da babasina cekmis..Kendisini baygin halde gosteriyor, sonra silahi aliyor onlardan ve olduruyor hepsini 8) adamim bee

-Savci Suhayi gorduk bu bolumde..Kizina nasil davrandi oyle? Ranada cok uzuldu uzgun Necip amir ona cok iyi konustu ama 8) Agzi acik kaldi adamin

- Ranayla Memduh sahneleri superdi..Savci Suhayla Memduhun konusmasi harikaydi.."Ben onu senden daha iyi bakarim" falan..Savci Suha neden davraniyor boyle? Seviyorlar birbirlerini..Ha polis, ha isci ne fark eder? Gol kenarindaki konusmalarini cok begendim Rana ve Memduhun..

- Necip amir bu bolumde de iki kere rahat ol dedi..Komikti de bu bolum.. Lol Cok guldum..Harika amirim ya..Huner evlendikleri gunu hatirlayinca hemen "aman aman hatun...hatirlatma" demesi guldurdu beni hpyy

-Golge Melikeye uyarmaya calisti ama Melike anlamadi..Nasil anlamaz ? Acik halde soyledi..Ama biseyin ters oldugunu anladi

- Merd Iven kaza yapiyor uzgun Ama eminimki olmez..O onemli bir karakter..

-Dugun sahnesinden Melike olmeyecek bence..Yigit neden bisey yapmadi hemen? Ordada biteceginden emindim..

COK GUZELDI BU BOLUM COK BEGENDIM! 😉
ferruhi
ferruhi
Lider
Lider

Kadın

Mesaj tarafından ferruhi Perş. Ara. 17 2009, 21:26

69 Bolum OZET

Pikeas'ın düğün için yaptığı plan bozulur. Yiğit, Melike'nin ölmemesi için kendisini feda eder. Şimdi herkes endişe ile hastanede Yiğit'in düzelmesini beklemektedir. Bu arada düğüne yetişmeye çalışan Mert İven'i, Sabit son anda durdurur. Ancak oğlunun hastanede olduğunu öğrenen Mert İven onu görmek için hayatını tehlikeye atar. Melike ise Yiğit'in fedakarlığından çok etkilenmiştir ve düşünceleri tamamen değişmiştir. Şimdi Pikeas'tan intikam alma zamanıdır. Ancak Pikeas, Yiğit'i babası hakkında korkunç yalanlar ve şüphelerle doldurmaktadır.
ferruhi
ferruhi
Lider
Lider

Kadın

Mesaj tarafından ferruhi Çarş. Ara. 23 2009, 19:26

KOLLAMA'YI IZLEMEK ISTEYENLERE SUAN STV'DE TEKRAR VERILIYOR..
ferruhi
ferruhi
Lider
Lider

Kadın

Mesaj tarafından ferruhi Perş. Ara. 24 2009, 16:49

Kollama 70. Bölüm
Kollama'da heyecan dorukta...

Yiğit, karşısında duran babasını vuracakken Necip ve Sabit olaya müdahale ediyor. Ancak Yiğit, ortaya çıkan gerçeklere direnirken Mert İven bir kurşunla yere yığılıyor...
Melike ise suçlu olduğunu anlaşılması üzerine kimseye haber vermeden evi terk etmeye karar verir. Fakat, Yiğit'ten vazgeçmek onun için hiç kolay olmayacaktır...
Yiğit ise olanlardan sonra Pisagor ve Pikeas'ı beklemedikleri bir anda oyuna getirmek için bir plan yapar.

Yapımcı:Mustafa Kartal
Yönetmen:Barış Yöş

Oyuncular:Mehmet Özgür, Orhan Bıyıklı, Yeliz Şar, Ali Başar, İskender Altın, Ertan Kılıç,Deniz Evrenol

Yayın Günü ve Saati::25 Aralık Cuma 19:50
ferruhi
ferruhi
Lider
Lider

Kadın

Mesaj tarafından ferruhi Cuma Ara. 25 2009, 23:17

Bu bolum muhtesemdi, superdi, diyecek soz bulamiyorum..yigitin artik iyi olmasi beni cok ama cok sevindirdi..ne zamandir bu bolumu bekliyordum ve nihayet gordum..kollama oyuncularina ve emekleri gecenlere cok tesekkurler..

Ilk sahne heyecanliydi..Yigit babasina inanmiyordu bir sure ve bu beni sasirtti..Daha sonra Necibin gelsinde inandi, oyle bir yere dustu ki, cok uzuldum "neden bu hep bana olmasi gerekiyor" .. Sabitin gelisi karizmaydi..silah cekmesi ve baskana duskun olmasi hostu..Yigitin Babasina sarilisi ve babasinin kucaginda olmesi beni cok ama cok uzdu..gozlerim yasardi ve tuylerim diken diken oldu..babasinin son sozleri gercekten acikliydi..Biraz daha kalsalardi beraber..Mert iven sevdigim bir karakterdi..

Golgeye cok sinirlendim, herhalde mert iveni oldurdugu icin..ben ondan daha onceden de gicik aliyordum dogrusu..sonra kacmasi ve yigitin onu yakalamasi...eski yigit geri dondu dedim..yigitin ona iskence edisi ve hatta onu oldurmesine hic acimadim..cunku hakediyordu..yigitle konusmasi da komikti ama ne yazikki bombayla parcalandi.

Melikeye de biraz fazla sert davrandilar sanirim..acikcasi gitmesi onun icin daha iyi olur..yigitin ona "ekstradan planlari olmasi" onun sonu olmek demektir..ama kiz pisman ve yigiti seviyor artik..mektubu yazilisindan ve aglamasindan anladim..ama artik cok gec, bunu onceden dusunseydi..oda cezasini cekmesi gerek..o da bircok insani oldurdu ve uzdu..

Su acilim isini anlamadim dogrusu..pisagor ve pkeas olurse artik hersey bitti demektir herhalde..

yigitin babasini mezara koydugu sahne guzeldi..memduh'a beni affet demesi guzeldi..ve sabitin onlarin baskani olmasini teklif etmesi de guzeldi..gercekten muhtesem ikili olmuslar..ikiside karizmatik cikmis..bide necip amir olsa yanlarinda tam olurdu..

ve pkeasi ofisinden almalari cok guzeldi.."o seni bekliyor" sahnesi superdi..komikti..sonra silahi ona dogrultunca sasirdi pkeas..en sevdigim sahnelerden biri sabitin iki silahla cikmasi ve yigitle birlikte adamlari oldurmesi..gercekten cok sevdim bu ikiliyi..

bence pisagorla pkeas gelecek bolumde olmez..ama yigit onlarin pesinde olacak cunku o artik intikam alacak onlardan..babasini oldurenlerden..
ferruhi
ferruhi
Lider
Lider

Kadın

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Ara. 26 2009, 22:13

Merd İven ölmemeliydi Kollama Bölüm Analizleri - Sayfa 2 Icon_cry Baba-oğul hayatlarınıyaşayamadan öldü.. Hemde Yiğit in kucağında Kollama Bölüm Analizleri - Sayfa 2 Icon_cry Çok acıklıydı nerdeyse ağlıyacaktım..
Ve gölgeye sinir olmaya başladım ama Yiğit en iyisini yaptı öldürdü .. Kollama Bölüm Analizleri - Sayfa 2 Icon_lol Kollama Bölüm Analizleri - Sayfa 2 Icon_biggrin
Melike gidemedi zaten gitseydi olmazdı .. Kollama Bölüm Analizleri - Sayfa 2 Icon_rolleyes
Sabit ile Yiğit iyi yakıştılar hep böyle süper ikili olarak kalılar inşalah Kollama Bölüm Analizleri - Sayfa 2 Icon_biggrin
Pikeas ve Pisagoru öldüremeyecekler ama bence Necip amir gelicek ama belli olmaz Kollama Bölüm Analizleri - Sayfa 2 Icon_razz

(bide unutmuşum Pikeas ın Yiğite tosunum demesi beni bitiriyor) Kollama Bölüm Analizleri - Sayfa 2 Icon_biggrin Kollama Bölüm Analizleri - Sayfa 2 Icon_lol
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından ferruhi C.tesi Ocak 02 2010, 01:44

Super otesi bir bolumdu..Bu sezonun en sevdigim bolumlerden biriydi Bu kadar yani. Herseyin aciga ciktigi bolum..
Ilk sahneler, Pkeas ve Pisagorun kacmalari, Pkeas ve Sabitin dovusmeleri, ve Pisagorun yukardan dusmesi hosuma giden sahnelerdi. Pisagorda nasil kedi gibi kaciyordu Yigit'ten..Onunda sonu gelecek...Cok yakinda..Yigitin Melikeyi taksiden alip konaga goturup oradaki konusmalarida guzeldi..Kiz gercekten pisman..Bunu anlayan yokmu? Gozlerinden, halinden anlasilir...Uzuldum Melikeye..Insallah olmez..Rana'nin Melikeye tokat atisi fazlaydi sanirim..Abartti..Yigitin sonunda sapkayi atmasina sevindim. Babasinin masasina bakmasi ve o muzigin calinmasi tam uydu. Son olarak, kamyon bence carpmiyacak arabaya ve Melike olmeyecek.
Tum Kollama ekibine tesekkur etmek istiyorum, bize boyle bir bolum izlettirdikleri icin wink
ferruhi
ferruhi
Lider
Lider

Kadın

Mesaj tarafından ferruhi C.tesi Ocak 09 2010, 16:11

Beğendim ama daha iyi olabilirdi..
Bu bölüm pek sakindi diğer bölümlere bakılırsa..
bomba olayı pek heyecanlandırmadı beni nedense..
Necip amir Melikeyi keşke başka yoldan götürseydi, yada bişeyler yapsaydı..
Melikenin ölümü üzdü beni...Yiğitin elini tutması, beni affet demesi, ve ağlayışı resmen yıktı beni..
Çok üzüldüm gerçekten. Hemde hemen ölmeside şaşırttı beni..Yeliz Şar gibi bir oyuncunun daha uzun bır zaman kalmasını isterdim..
Başka karakterler de gelir elbet ama Melikenin yerini tutamazlar
Yiğit fazla tepki vermedi Melikenin ölümüne..Ağlamasını beklerdim..Sonuçta sevdiği kadındı..
Yiğit herzamanki gibi karizmaydı ..Kahverengi ceket yakışmıştı..Eski haline de dönmesi sevindirici
Necip amirin motosikletle geldiği sahnede çok güdüm hoştu..
Hayriyle Çöpatlamazın arasındaki konuşmaları komikti..
Son sahneler hiç heyecanlı değidi sonu da öyle..
Bomba patlamaz bence, Yiğitte ölmez

-Gelecek hafta için fragmanla özete bakmayacağım ..daha heyecanlı olacağını düsünüyorum zor olacak tabii:)
ferruhi
ferruhi
Lider
Lider

Kadın

Mesaj tarafından ferruhi Perş. Şub. 25 2010, 05:02

79 Bolum Ozeti
Kollamada nefes kesecek bir takip başlıyor.

Yiğit, Hazırol, Necip üçgeninde suçlular köşeye sıkışıyor. Ülkenin geleceği için yeni kanlı planlar ortaya atılıyor. Yiğit için hazırlanan ölüm tuzağı beklenmeyen bir sorun yaratıyor. Sabit'in ölüm kalım savaşı sürerken, Pikeas parti başkanının ölmesi için uğraşıyor. Hazırol için ise yüce encümenden şok eden bir karar çıkıyor.
ferruhi
ferruhi
Lider
Lider

Kadın

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

- Similar topics