Özgül Sağdıç Fan Sitesi

Join the forum, it's quick and easy

Özgül Sağdıç Fan Sitesi
Özgül Sağdıç Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tek Türkiye setinde sevgi seli....

+5
Ramirez
admin
musty_1905
momo
Sultan Can
9 posters

Tek Türkiye setinde sevgi seli.... Empty Tek Türkiye setinde sevgi seli....

Mesaj tarafından Sultan Can Perş. Mart 12 2009, 08:06

TEK TÜRKİYE’YE ARTAN SEVGİ SELİ, GÖZLERDEN KAÇMIYOR!...

Samanyolu Televizyonun en çok seyredilen dizisi olan Tek Türkiye, ekran karşısında takip edildiği kadar set ortamında da takip ediliyor. İnanılmaz ilgi, bazen köy muhtarını telaşa sokuyor. Çünkü o kadar yoğun bir ziyaretçi trafiği var ki, köy toz duman altında kalıyor.

Tek Türkiye, en zor koşullarda çekilen bir Türk dizisi diyebiliriz. Mağaralarda çekilen, bütçesi dar, yüreği geniş insanlarla oluşan mükemmel bir yapım; Tek Türkiye!.... Durum böyle olunca figüranlarından, başrole inanılmaz bir ilgi görüyor oyuncular. İstanbul’dan Konya’ya sete daha yeni gelmiş yorgun güzel, Dila’dan, dağları evi bilmiş Şivan’a mükemmel bir performans var sette. Yeni bölümün sahne çekiminde, Tarık, Botan ve Doktor Yıldız bir derenin kenarında. Ve Tuğçe Doras, çekim esnasında nerdeyse dereye düşecekken Botan yani Kadim Yaşar kurtarıyor Tuğçe Doras’ı. Çünkü zemin o kadar çamurlu, o kadar kaygan ki. Ayakta durmakta zorlanılan yerde oyuncular mükemmel bir başarı sergiliyorlar.

Hem bu zorluklarla hem de seyircileriyle ayrı ayrı ilgileniyorlar. Hele Özlem Akınözü, Özgül Sağdıç ve Sabri Özmener bir başka. Seyirci, başımızın tacıdır diyerek, gelen ziyaretçilere özel bir ilgi gösteriyorlar. Hepsi ile teker teker fotoğraf çektiriyorlar. En az set kadar yorucu olsa da bu iş, “ Sevgiler karşılıklı, onlar bizi seviyor ki fotoğraf çekmek istiyor, onları kırmak elde mi” diye düşünen tüm oyuncular tarafından özenle gerçekleştiriliyor. Sette bir diyalog gözden kaçmıyor, Ankara’dan gelmiş bir beyle fotoğraf çektiren Özlem Hanım daha sonra Sabri Özmener ’e “ Bak manevi oğlum gelmiş” diyor. Sabri Bey’de “ Ya senin ne kadar da çok oğlun var” diyor. Anlayacağınız oyuncu ve seyirci bütünlüğü tam bir aile sıcaklığında.. Bu zor koşullarda bu büyük başarının sırrı da bu herhalde..

Cumartesi- Pazar günleri Tatköy, tam bir ana baba gününe benziyor. Resmen bir insan seli oluşuyor. Hatta oyuncular kendi aralarında Pazar’ı artık “Kanlı Pazar” olarak değerlendiriyorlar. İzdihamdan dolayı yaşanan zorluk sebebiyle. Herkesin elinde fotoğraf makinesi “– Şivan nerde, - Tarık nerde” sesleri arasında kendinizi kaybediyorsunuz. Osmaniye’den gelen iki otobüs, Ankara’dan gelen, Mardin’den gelen, İstanbul’dan gelen yüzlerce seyirci, seti, sanatçıları, mağaraları, dinlenme yerlerini görmek için yarış yapıyorlar. Minibüsler, servisler, özel arabalar set alanı ziyaretçilerin vasıtaları ile dolup taşmış bir vaziyette. Sabri Özmener, “ Diğer kanallarda birçok projede yer aldım, ama seyirciden bu kadar ilgi sadece Samanyolu’nda gördüm” diyor.

Set, Türkiye’nin hemen her yerinden ziyaretçi alıyor. Ve bu ilgi gün geçtikçe artıyor. Sadece setleri ziyaret etmekle, Perşembe akşamlarını ona ayırmakla kalmayan hayranlar internet aleminde de onlara özel fan siteleri açmış.

Özgül Sağdıç için : www.ozgulsagdic.ile.biz,

Özlem Akınözü için : www.ozlemakinozu.net,

Ozan Çobanoğlu için : www.ozancobanoglu.net.tc,

Eren Özyalçın için : www.erenozyalcin.ile.biz

ve bunlara benzer birçok site. Bu siteler bu siteye üyeler bu dizinin ne kadar benimsendiğinin reyting kaygısı taşımaması gerektiğinin göstergelerinden sadece biri. Seyirciler kendilerini dizi ile o kadar birleştirmiş ki, seyircilerden biri Özgül Sağdıç’ın fotoğrafını istiyor, bir tane veriyoruz “ a ama bu yeni çekilmemiş yeni çekip bize iletin” diyor. Yeni çekilmediğini nerden anladınız diye sorunca oda “ Berfin, bu kostümü ilk sezonda giyiyordu, oradan anladım” diyor. Bizde diyecek söz bulamıyoruz. Bu sevgi seline sadece “ 41 kere Maşallah” diyoruz.

Tek Türkiye’de bu hafta; Tek Türkiye heyecan dolu yeni bölümüyle ekrana geliyor. Tarık, annesini Zeynel’in elinden kurtarmaya çalışıyor. Fakat çabaları sonuçsuz kalıyor. Bu arada köylü hastalıktan kırılıyor ve onlar için gelen ilaçları örgüt çalıyor. Örgütün amacı Tarık’ı köyde yapayalnız bırakmak. Tarık’a alternatif olarak doktor Selma’nın ekibini kuruyor ve köylülere sözde yardım ediyorlar. Fakat Selma Tarık’a ihtiyaç duyuyor. Tarık bu durum karşılığında şartlarını öne sürüyor. Fakat farkında olmadan hain bir oyunun içine çekiliyor. Bu arada büyük bir plan devreye gidiyor ve Çetin Tarık’ı örgüte yardım ve yataklıktan dolayı tutuklamak için yola çıkıyor.

http://www.samanyoluhaber.com/haber-141502.html
Sultan Can
Sultan Can
Syg-Metin Yazarı
Syg-Metin Yazarı

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 68
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 22
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 17200

Tek Türkiye setinde sevgi seli.... Empty Geri: Tek Türkiye setinde sevgi seli....

Mesaj tarafından momo Perş. Mart 12 2009, 08:59

böyle güzel bir yapım için herkesin gelmesi çok güzel keşke bizde birgün gidebilseydik tek türkiye zaten çok özel bir yapım her kesimden izleyicisi var paylaşım çok güzeldi teşekkürler sultan hanım
momo
Uzman
Uzman

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1875
Nerden Nerden : iskenderun
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 20
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 18588

Tek Türkiye setinde sevgi seli.... Empty Geri: Tek Türkiye setinde sevgi seli....

Mesaj tarafından musty_1905 Perş. Mart 12 2009, 10:49

böylesine fedakarlıkla böylesine büyük bir özveriyle çekilen bir yapıma ve bu mükemmel yapımın mimarı olan nadide insanlara hayran olmamak,tutkuyla bağlanmamak ve bu tutkuyu,sevgiyi çeşitli şekillerde ifade etmemek hiç mümkün olabilir mi???Şahsen Tek Türkiye dizisinin dizi sektöründe yeni bir çığır açtığının,gün geçtikçe sayısı hızla artan ve izleyici kitlesine yerli dizi adı altında sunulan seviyesiz yapımlara büyük darbe vurduğunun ve gün geçtikçe şuurlu,ne izlediğini bilen ve izlediği yapımın kendisine ne katacağını idrak edebilen izleyici kitlesinin hızla artmasına büyük katkıda bulunduğu düşüncesindeyim...Bu sevgi seli son derece normal çünkü Tek Türkiye dizisinin oyuncuları;oyuncu kisvesi altında görünüpte paparazzi kameralarında elin adamlarıyla(veya kadınlarıyla)görünüp reklam yapmak yerine son derece ciddi bir şekilde işlerine sarılıp,esas görevleri olan oyunculuğu ve sanatçılığı layıkıyla yapıyorlar ve karşılığınıda fazlasıyla alıyorlar,olay bu bence...İnşaallah başta kendim olmak üzere gidemeyen herkese Cenab-ı Hak Konyaya gidip o değerli insanlarla görüşebilmeyi nasip eder,haber için çok teşekkürler Sultan Hanım...
musty_1905
S. Moderatör
S. Moderatör

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3298
Nerden Nerden : Sakarya
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 50
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 20084

Mesaj tarafından admin Perş. Mart 12 2009, 11:16

Haber için tşk ederim sultan hanım çok sağolun.

Gerçekten gözlerden kaçmıyacak bir sevgi tufanı vardı.
Haberede yansıması çok güzel olmuş
admin
admin
Admin
Admin

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3094
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 41
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 19099

http://www.ozgulsagdic.ile.biz

Mesaj tarafından Misafir Perş. Mart 12 2009, 11:47

yasinsen demiş ki:Haber için tşk ederim sultan hanım çok sağolun.

Gerçekten gözlerden kaçmıyacak bir sevgi tufanı vardı.
Haberede yansıması çok güzel olmuş

Yasin sana aynen katiliyorum. Hergun otobus dolusu hayran akin ediyor sete.. Yurt ici ve Yurt Disi. Buyuk kucuk herkes inanilmaz cok seviyor oyuncularimizi ve diziyi..

Dizimiz gercek degerini aliyor.. InsALLAH daha cok basarilara imza atilacak....
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından admin Perş. Mart 12 2009, 12:11

admin
admin
Admin
Admin

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3094
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 41
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 19099

http://www.ozgulsagdic.ile.biz

Mesaj tarafından momo Perş. Mart 12 2009, 12:41

çok güzel olmuş ya ben baktım yasin kardeşim sende çok güzel çıkmışsın harika ötesi bir haber olmuş
momo
Uzman
Uzman

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1875
Nerden Nerden : iskenderun
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 20
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 18588

Mesaj tarafından Ramirez Perş. Mart 12 2009, 15:27

resimlerde benden olsunnn

Tek Türkiye setinde sevgi seli.... 141502

Tek Türkiye setinde sevgi seli.... Tektrilgi1
Tek Türkiye setinde sevgi seli.... Tektrilgi2

Tek Türkiye setinde sevgi seli.... Tektrilgi3
Ramirez
Ramirez
Moderatör
Moderatör

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 8402
Nerden Nerden : İSTANBUL
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 61
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 25018

http://ozlemakinozu.net.tc/

Mesaj tarafından huriye Salı Mart 17 2009, 07:29

Tek Türkiye setinde sevgi seli.... 12532489
<a href="
huriye
huriye
Profesyonel
Profesyonel

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 917
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 1
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 17350

Mesaj tarafından zekeriya C.tesi Mart 21 2009, 10:35

ozan bey çok karizmatik çıkmış :)
zekeriya
zekeriya
Alışmış
Alışmış

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 401
Nerden Nerden : istanbul-kuleli:((
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 3
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 17617

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Mart 23 2009, 14:55

süper tşk.
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından özgül_zeynep Çarş. Mart 25 2009, 15:30

teşekkürler çok sevindim
özgül_zeynep
özgül_zeynep
Üst Düzey
Üst Düzey

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4771
Nerden Nerden : İstanbul
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 32
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 21772

http://ozgul-sagdic.eniyiforum.net/

Mesaj tarafından Misafir Paz Mart 29 2009, 11:58

bu haber e çok sevindim
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Sultan Can Perş. Nis. 02 2009, 07:47

Bu habere bende çok sevindim Star gazetesi ve benzeri bir çok gazetede yayınlandı. Yasin sende çok sağol
Sultan Can
Sultan Can
Syg-Metin Yazarı
Syg-Metin Yazarı

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 68
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 22
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 17200

Mesaj tarafından elfida Perş. Mayıs 20 2010, 13:21

Harika harika... Ve ötesi Tek Türkiye setinde sevgi seli.... 227683

Hele Özlem Akınözü, Özgül Sağdıç ve Sabri Özmener bir başka.
Altına benden de bir imza... Üçü de birbirinden değerli insanlar. Gösterdikleri büyük ilgiyi tahmin edebiliyorum zaten. Allah razı olsun onlar gibi güzel insalardan :) Canlarımız bizim...

Seyirciler
kendilerini dizi ile o kadar birleştirmiş ki, seyircilerden biri Özgül
Sağdıç’ın fotoğrafını istiyor, bir tane veriyoruz “ a ama bu yeni
çekilmemiş yeni çekip bize iletin” diyor. Yeni çekilmediğini nerden
anladınız diye sorunca oda “ Berfin, bu kostümü ilk sezonda giyiyordu,
oradan anladım” diyor. Bizde diyecek söz bulamıyoruz. Bu sevgi seline
sadece “ 41 kere Maşallah” diyoruz.

Öyle gerçekten ya :)
Yani arada bi TV camı var... Onlar taa içimizde yoksa :)
İyi ki varlar... (Özgül Ablamızı da artık göremesekte bıraktığı derin izler yeter)

O seyirciyi de merak ettim he Tek Türkiye setinde sevgi seli.... 227683

Maşaallah bizden de.

Ben de o sevgi selinde bi damla olabilmeyi isterdim o an. Neyse nasip.

Ayrıca sitemizin adının geçmesi de... Çok güzel birşey :)
Sonsuz teşekkürler.
elfida
elfida
Admin
Admin

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 19479
Nerden Nerden : Özgül'üş.
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 178
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 33822

https://www.facebook.com/ozgulsagdicfan

- Similar topics